trečiadienis, liepos 6 d.
Magiški žodžiai kiekvienam Zodiako ženklui
Alfa.lt
Pixabay
Malonūs žodžiai

Ne vienas norėtų turėti raktą į artimo žmogaus širdį. Nereikia ieškoti kažko ypatingo. Tiesiog išmokite laiku pasakyti taikliausius žodžius, kurie maloniai paglostytų kitam širdį.

Sužinokite, kokie žodžiai maloniausi kiekvienam Zodiako ženklui.

AVINUI: „Puiku! Niekas nieko panašaus nėra padaręs!”

Aktyvus ir kūrybingas Avinas visada yra kolektyvo lyderis. Jis turėtų jaustis kaip pripažintas pradininkas. Jei norite jį užkariauti, periodiškai pakomentuokite jo išskirtinumą.

JAUČIUI: „Labai jausminga ir gražu!”

Sunku rasti žmogų, kuris grožį vertintų labiau nei Jautis. Ši frazė tikrąja žodžio prasme gali pažadinti jame sentimentalius jausmus. Jei jis nori jums pranešti apie savo stebėjimų rezultatus, nepamirškite pasakyti teigiamo komentaro.

DVYNIAMS: „Ką dar sukursite?”

Dvynių atveju pagrindinis jų gyvybingumo šaltinis yra nuolatinis aktyvumas ir kūrybiškumas. Pasistenkite pažadinti partneryje norą sukurti kažką ypatingo.

VĖŽIUI: „Likite namuose, jūsų laukia skani vakarienė“.

Vėžys mėgsta gaminti maistą, todėl kelias į jo širdį eina per skrandį. Kuo aktyviau juo rūpinsitės, tuo jis bus dėmesingesnis jūsų asmeniui.

LIŪTUI: „Jūs esate nuostabus!“

Tikriausiai Liūtas yra vienintelis iš visų Zodiako ženklų, kuris negali gyventi be dėmesio ir naujų jo laimėjimų pripažinimo. Kol jūsų pagyrimai bus nuoširdūs, Liūtas garbins ir mylės jus.

MERGELEI: „Negaliu ilgiau laukti nė minutės. Greitai man paaiškinkite!“

Šis žmogus yra taikos įsikūnijimas. Mergelė mėgsta ilgai galvoti apie tai, kas vyksta. Nėra užduoties, kurios ji negalėtų atlikti. Jei kreipsitės į ją pagalbos, tai Mergelę dar labiau pradžiugins.

SVARSTYKLĖMS: „Noriu išgirsti jūsų nuomonę“.

Svarstyklės yra sėkmingų santykių čempionės. Suteikite šiam žmogui galimybę būti kažko svarbaus dalimi, ir jų akyse iškart nušvis šviesa.

SKORPIONUI: „Apie tai galiu kalbėti tik su jumis…“.

Jis vertina nuoširdumą ir pagarbą. Jei pasidalysite su juo savo paslaptimis, laimėsite jo pasitikėjimą. Skorpionas patikės viskuo, ką jam pasakysite.

ŠAULIUI: „Eime kur nors?“.

Net jei ši kelionė įvyks ir negreit, mintis apie ją sušildys Šaulio sielą. Jis – nuotykių ieškotojas, vadinasi, Šaulio dėmesį patrauksite noru kur nors su juo išvykti.

OŽIARAGIUI: „Jūs darote daugiau nei bet kas kitas!“.

Šio ženklo atstovai išsiskiria retu ambicijų, kantrybės ir atsakomybės deriniu. Šiek tiek meilikavimo Ožiaragiui nesutrukdys ir toliau sunkiai dirbti savo ateities labui.

VANDENIUI: „Gal būtų geriau, jei pasielgtumėte kitaip“?

Vandenis visada ieško galimybių ir priežasčių išsiskirti iš minios. Skatinkite Vandenį jo siekiuose, pasakykite, kad iki jo niekas to nepadarė, ir jo širdis bus jūsų.

ŽUVIMS: „Kai jūs esate šalia, aš jaučiuosi daug geriau!“.

Simpatija ir empatija – neatsiejami visų Žuvų ženklo atstovų charakterio bruožai. Leiskite savo partneriui pajusti visą emocinio ryšio tarp jūsų galią. Tada jis turės jėgų visada jus džiuginti.

Zinoti.lt

2022 02 17 11:48
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt