antradienis, rugpjūčio 11 d.
Mama pasidalino genialiu būdu gauti valandėlę atokvėpio nuo vaikų keliamo erzelio
tiesa.com
facebook nuotrauka

Nieko nėra brangesnio, už tą gėrio, grožio ir meilės įsikūnijimą, kuris yra jūsų vaikas. Tačiau kiekvienam tėvui kartais reikia bent penkiolikos minučių tylos ir ramybės - atgauti kvapą, nesirūpinant, kad mažyliai tuo metu užsigaus, kreidelėmis perdažys šunį ar užsiims kita sunkiai sutvarkoma kūrybine veikla.

Ir jeigu tą gauti jums padės mažulytis baltas melas, kas gi galės jus kaltinti? Visi žino, kad vaikų neišsenkanti energija, kad ir kokia miela ir graži, per dieną gali nukamuoti ne prasčiau nei ilga pamaina darbe, o mažulyčiams žmogiukams sunku paaiškinti, kodėl mamytei ar tėveliui dabar reikia valandėlei atsisėsti prie kompiuterio ar nugriūti ant sofos priešais televizorių.  

Jessica D’Entremont, mama, savo tėvystės džiaugsmais, patarimais ir gudrybėmis besidalinanti socialiniame tinkle Instagram, pasidalino genialiu būdu, kuris kaskart jai garantuoja šiokią tokią pertraukėlę.  

Mama savo vaikams nupirko pižamas su tamsoje šviečiančiais elementais. Kaskart, kai mamai prireikia vakare šiek tiek atsipūsti, ji jiems primena, kad jie turi valandėlę ramiai pagulėti šviesoje, kad pižamos naktį šviestų - kitaip neveiks. Ir, o, stebukle - toks baltas melas suveikia kaskart.  

Mama iš Poughkeepsie savo gudrybe pasidalino ir socialiniame tinkle Facebook, o tėvai, supratę kokia auksinė ši mintis, įrašu pasidalino daugiau nei 100 000 kartų.  

Po kelių dienų mama pratęsė mintį - jei pižamas vaikams ryte atsikėlus tuoj pat įdėsite į stalčių, visą dieną buvusios tamsoje jos iš tiesų švies blausiau, tad jei vaikai užsinorės patikrinti, ar sakote tiesą - voila!  

Iš tiesų tai - visai nekaltas melas, nes naudą gausite ne vien jūs - priversti gulėti ramiai vaikai taip pat gaus ir savotišką meditacijos sesiją, ar laiką, kada bus priversti apmąstyti dieną, o tai - svarbi emocinio brendimo dalis.

2019 10 03 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt