antradienis, liepos 14 d.
Mažėjantis žavesys – užuomina į silpstančią energiją
tiesa.com

Kiekvienas trokšta išlikti gražus, gyvybingas ir jaunas. Bet ar žinote, kaip galite išsaugoti savo grožį iki senatvės?

Mums įprastos kosmetikos priemonės čia visai niekuo dėtos. Nuostabiai paprastos kosmetinės koncepcijos pagrindas – poveikis iš vidaus. Pasirodo, svarbiausia grožiui – mūsų temperamentas, jausmai ir mąstymas. Tik teigiami pojūčiai ir mąstymas sukurs prielaidas grožiui išsaugoti, ir be jokių papildomų kosmetikos priemonių Jūs pasidarysite gyvybiškesnė, sveikesnė. Nes bandymas išlaikyti grožį tik išorinėmis priemonėmis yra beprasmis dalykas. Nuo senėjimo mes neturime jokio preparato, ir tik tvarkančios jėgos, kovojančios su disharmonija, kiekvienu individualiu atveju gali mums padėti.

Įsivaizduokite save gražesnę!

Mus formuoja mūsų mintys. Jeigu dvasia yra harmoninga, ji sukuria harmoniją ir kūne, o dvasios disharmonija, savo ruožtu, persiduoda ir kūnui. Harmonijos stoka keičia Jūsų energiją. Todėl pirmiausia stiprinkite savo mąstyseną. Kuo stipresnės Jūsų dvasinės jėgos, tuo daugiau energijos Jūs turite, o kartu – tuo didesni Jūsų energijos svyravimai, atpažįstami iš Jūsų žavesio, iš Jūsų spinduliavimo. Taigi grožis – visų teigimų tobulos harmonijos dvasinių galių suma. Jei galvosite „gražiau“, tai ir tapsite gražesnė.

Būtent Jūsų energiją kiti suvokia kaip stimuliuojančią, patrauklią arba – disharmonijos atveju – kaip nemalonią. Grožis – tai kažkas tikro slapčiausiame būtybės viduje, jos energijoje, todėl grožis nepriklausomas nuo amžiaus. Šios energijos prigimtis – dvasinė, tad jeigu norite būti patrauklesnė ir gražesnė, turite aktyvuoti teigiamas mintis ir kartu jausmus.

Bet koks negatyvus kitų įvertinimas mažina tą Jūsų energiją, kuri padeda Jums jausti malonumą ir džiaugsmą. Visa tai silpnina ir žeidžia Jus, dėl to Jūs atrodote senesnė. Mažėjantis žavesys (grožis) – tai užuomina į mažėjančią energiją. Jeigu per Jūsų kūną risis gydomosios teigiamų minčių ir jausmų bangos, jos padės išlaikyti sveikatą ir išsaugoti gražią išvaizdą.

Gebėjimas mokytis ir nuolatinis atsinaujinimo procesas nežino amžiaus ribų. Kaip rašė Marija fon Ebner Ešenbach, žmogus lieka jaunas tol, kol gali mokytis, suvokti naujas mintis ir kol pakenčia prieštaravimus.

Be to, Frydrikas Didysis tvirtino, kad didžiausias malonumas, kokį tik protingas žmogus gali turėti šiame pasaulyje, yra naujų tiesų atradimas. Kitas malonumas po šio – prietarų atsisakymas.

Meilė – grožio turtas

Stipriausiai dvasinė energija pasireiškia meilėje. Tas, kuris neribotai gali tikrai ir nuoširdžiai mylėti, yra iš tikrųjų gražus. Mylintys savo ir kitų būtybių grožį išplėtoja iki aukščiausio tobulybės taško. Mylėkite! Meilė yra grožio turtas, kurį Jūs galite išlaikyti ir padidinti iki neįtikėtinų dydžių.

Mintis „esu tokia, kokia jaučiuosi“ nėra gera toms, kurios su siaubu skaičiuoja savo metus. Jos nesijaučia taip, kaip to norėtų. Dėl neigiamos nuotaikos jos iš pradžių atrodo vyresnės, po to – senesnės, paskui – senos ir lieka.

Geriausias būdas išlikti jaunai ir gyvybingai – iš pradžių pasikeisti vidumi. Tolimųjų Rytų išminčiai dar senovėje siūlė keturis būdus dvasiai ugdyti ir pasiekti geriausią organizmo formą: nuolatos mokytis, nuolatos mylėti, nuolatos dirbti gėriui ir nuolatos medituoti.

Aktyvinkite savo jėgas

Jei norite tikslingai stengtis įveikti grožio problemas:

• stiprinkite teigiamąsias jausmų ir proto ypatybes meditacija ir autogenine treniruote;

• skatinkite viltingą atsipalaidavimą, nusiraminimą ir miegą. Išsivaduokite iš baimės autogenine treniruote, kvėpavimo pratimais, dainavimu, meditacija, joga;

• skatinkite gerą nuotaiką koncentracijos pratimais, muzika ir šokiu, meditacija, joga, savimasažu ir tuo, kad nepasiduodate pavojams;

• stiprinkite laimės jausmą, fantaziją, kūrybiškumą šokiu, meditacija, joga, giliu kvėpavimu, aktyviomis svajonėmis dieną ir įsivaizduojamojo pasaulio kūrimu;

• stiprinkite savo pojūčius ir protą, kelkite nuotaiką, pvz., aktyviai svajodamos dieną, mokydamosios mokytis, koncentracijos pratimais, savimasažu. Nepasiduokite sunkumams ir pavojams;

• aktyvinkite sąmonę bėgiodamos, trumpam atsisakykite miego, meditacijos ar meldimosi arba užsiimkite joga;

• mokykitės nugalėti stresą, sąmoningai modeliuodamos stresines situacijas ir protu bandydamos jas apdoroti. Kiekvieną stresą kompensuokite teigiamu jausmu. Pašokite kurį laiką arba septynias devynias minutes pabėgiokite vietoje, arba apibėkite aplink namą;

• išmokite stebėti savo dvasines reakcijas. Ar Jums pasisekė pakeisti savo nuotaikas, remiantis pasirinktais pratimais? Ar Jūs jaučiatės stipriau ir tvirčiau?

• sprendžiant visas vidines problemas, labai svarbus tam tikras kvėpavimo ritmas, pirmiausia – sąmoningas, gilus, sveikas kvėpavimas gryname ore, nes kvėpavimas gali atstatyti kūno energiją, tvarką ir jėgą.

2013 02 22 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt