antradienis, birželio 2 d.
Medikai metė iššūkį rūkaliams
tiesa.com

Esate neabejingas masinei krepšinio karštinei? Mėgstate lažintis ir laimėti? Britanijos medikai, panaudodami šias socialiai aktyvaus žmogaus savybes rado būdą, padedantį mesti rūkyti. Juk drauge lengviau.

 „Stopober“ – spalis be cigarečių. NHS tinklalapyje kiekvienas rūkantysis gali nemokamai užsiregistruoti ir priimti medikų iššūkį – mėnesį nerūkyti. Akcijos organizatoriai tiesiai į namus atsiunčia dalyvio pakuotę, kurioje yra nemokami įrankiai, padėsiantys atsilaikyti prieš turimą priklausomybę.

Kiekvienas dalyvis nemokamai gali užsisakyti pagalbą visą „Stopober“ mėnesį. Svetainėje siūloma parsisiųsti APP programėlę į savo telefoną ir interaktyviai dalyvauti akcijoje drauge su kitais. Taip pat galima užsisakyti elektroninius laiškus ar SMS žinutes, priminsiančias apie tai, kad dalyvaujate programoje ir nerūkyti.

Prie akcijos prisijungusių dalyvių teigimu, jie tai daro dėl savo sveikatos bei vaikų, esančių artimoje jų aplinkoje. Kiekvienas, norintis dalyvauti nemokamoje akcijoje, kuri vyksta visoje šalyje, gali registruotis internetu https://stoptober.smokefree.nhs.uk/.

2013 10 01 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt