antradienis, rugpjūčio 9 d.
Meilės horoskopas: įsimylėjusių vyrų požymiai
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilės horoskopas

Kaip atpažinti, ar vyras įsimylėjęs, ar ne? Patikėkite, tai padaryti tikrai nesunku. Įsimylėjęs vyras išsiduoda gestais, žvilgsniai, balso intonacijomis, poelgiais.

Žinoma, kiekvienas vyras yra individualus ir jo elgesį gali įtakoti daug veiksnių: charakteris, vertybės, intelekto lygis, santykiai šeimoje ir aplinka. Tai nulemia ir jo gimimo laikas.

Kaip elgiasi įsimylėję vyrai pagal Zodiako ženklą

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas – aistringas ir atviras. Tačiau jo elgesio būdas gali keistis, viskas priklauso nuo to, kaip elgsis mergina. Jei jis supras, kas jai patinka, tai nešvaistys laiko ir nedelsdamas pradės ją merginti, dovanos išrinktajai dovanas ir rengs staigmenas. Jei vaikinui kyla abejonių, ar simpatija abipusė, jis vis tiek stengsis ją palenkti į savo pusę.

Šio Zodiako ženklo atstovai atvirai demonstruoja savo aistrą lovoje, jie visada pasiruošę eksperimentams ir patys inicijuoja intymumą. Avinas yra labai savanaudis, sekse svarbūs jo paties jausmai, o jei merginai kažkas nepatinka, jai reikia apie tai pasakyti tiesiai šviesiai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis yra labai kuklus ir gali ilgai stebėti patinkantį žmogų, slėpdami tikruosius jausmus. Jautis bijo būti atstumtas, todėl visada elgiasi atsargiai ir slaptai. Jis gali parodyti dėmesį per netikėtas dovanas be atviruko arba per kurjerį perduodamas puokštę be parašo. Moteris galės suprasti, kad ji patinka Jaučiui, jei su ja elgsis draugiškai ir visokeriopai stengsis padėti. Kad santykiai su tokiu vyru užsimegztų, moteriai pačiai reikia žengti pirmąjį žingsnį.

Jaučio ženklo atstovai siekia rimtų ir ilgalaikių santykių, mėgsta ilgas preliudijas lovoje, dažnai sako švelnius žodžius, neskuba, jaučia meilę savo išrinktajai, lygiai tokią pat kaip ir dviem ar trim savo meilužėms.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šie vaikinai yra bendraujantys, protingi, smalsūs ir lengvai įsimyli. Rimtai žiūrėdami į merginą, jie mielai praleidžia su ja daugiau laiko, bet ne aiškiai demonstruoja savo jausmus. Jei Dvyniai rimtai įsimylėjo, jie tikrai skirs daug dėmesio savo išvaizdai, kad patiktų išrinktajai.

Lovoje šie vaikinai būna nenuilstantys, mėgsta eksperimentuoti, žaisti vaidmenų žaidimus ir lankytis sekso prekių parduotuvėse. Jų negalima vadinti ištikimais partneriais, jie gali rodyti šiltus jausmus kelioms merginoms vienu metu. Dvynių išrinktosios turi būti pasirengusios eksperimentuoti lovoje, nes šie vaikinai reikalauja maksimalios grąžos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Tai rimti vaikinai, kurie mieliau užmezga tvirtus santykius, todėl renkasi merginas, kurių požiūris į gyvenimą panašus. Vėžys ilgai stebės įdėmiai, kol nuspręs pasipiršti išrinktajai. Tokie vyrai niekada nepalieka moterų sunkiose situacijose ir palaiko visame kame. Mylintis Vėžys būna dėkingas ir atsidavęs, o konkurento akivaizdoje suaktyvėja. Šio Zodiako ženklo atstovai visada ištikimi savo partnerei, sekso metu elgiasi santūriai. Vėžys labai prisirišęs prie savo motinos, todėl jo žmonai reikia palaikyti gerus santykius su anyta.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo vaikinai visais įmanomais būdais stengiasi pabrėžti savo karališką išskirtinumą ir nusprendžia meilę prisipažinti tik toms merginoms, kurios pačios parodys susidomėjimą ir pagarbą. Jų išrinktosios neturėtų kritikuoti savo partnerių. Liūtas mėgsta kalbėti apie savo dorybes ir pasiekimus, todėl demonstruoja, ką sugebėjo pasiekti ir už ką turėtų būti vertinamas. Galite sužinoti apie rimtus Liūto jausmus, jei jis pradėjo dovanoti brangias dovanas, organizuoti keliones, kvieti į restoraną ir įvairius renginius. Sekso metu šio Zodiako ženklo vyrai reikalauja didesnio dėmesio, dažnai yra savanaudiški ir vadovauja savo partnerei. Jei mergina nori ką nors pakeisti, užtenka tik švelniai pasakyti partneriui, ko ji norėtų, būtinai pagirti ir padėkoti už supratingumą. Šio Zodiako ženklo vyrai yra labai patikimi ir atsidavę partneriai, jie teikia pirmenybę toms merginoms, kurios aukština savo dorybes.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ramus, pragmatiškas, šiek tiek paslaptingas. Tokie vyrai yra reiklūs moterims, bet tuo pačiu elgiasi labai švelniai. Kiek per dideli reikalavimai, keliami partnerei, kartais trukdo šio Zodiako ženklo vyrams rasti tinkamą išrinktąją, tačiau jei taip atsitinka, jie su ja elgiasi jautriai ir rūpestingai, dovanoja dovanas ir rengia staigmenas, visada būna ištikimi ir atsidavę. Kaip jie elgsis sekso metu, galima spręsti po pirmos intymumo patirties. Jei patirtis nesėkminga, tai gali prisidėti prie kompleksų išsivystymo, nes lovoje tokie vyrai bus suvaržyti ir nerodys iniciatyvos (mergina gali padėti, žaisdama vaidmenų žaidimą ir imdamasi iniciatyvos). Jei patirtis sėkminga, Mergelės ženklo vyrai atsiskleidžia kaip švelnūs meilužiai, pasirengę nešioti savo išrinktąją ant rankų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo vyrams būdinga aktyvi gyvenimo pozicija, o įsimylėję jie imasi dar aktyvesnės veiklos. Dėl išrinktosios jie sugeba kalnus išjudinti, tačiau kartais būna per daug įkyrūs, net pamiršta kontroliuoti savo žodžius. Tokie vyrai pasiruošę pasikeisti dėl savo mylimosios, jei ji nėra kaprizinga ir lengvai užmezga kontaktą.

Sekso metu jie elgiasi neįprastai, renkasi ilgas preliudijas, vertina moteriško kūno estetiką ir yra pasirengę protingiems eksperimentams. Į partneres jie renkasi protingas ir savarankiškas moteris, tačiau turinčias savo pasaulėžiūrą, kurią būtų įdomu tyrinėti visą savo šeimos gyvenimą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo vyrai yra rimti ir protingi, partnerę renkasi kruopščiai ir be didelių emocijų. Jei toks vyras įsimylėjo, jis stengsis kuo daugiau laiko praleisti su garbinimo objektu. Jis atvirai nekalbės apie savo jausmus, elgsis pagal savo taktiką ir prabils apie meilę tik tada, kai bus tikras, kad partnerė jam tinka.

Lovoje Skorpiono ženklo vyrai yra tikri meilės herojai ir moka įtikti merginai. Kol nesutinka vienintelės, jų santykiai gali būti nerimti, tačiau iš prigimties tokie vyrai yra monogamiški ir yra pasirengę visą gyvenimą gyventi su viena moterimi.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Kad ir kaip keista, šie Ugnies stichijos ženklo atstovai savo jausmus demonstruoja vangiai ir visiškai abejingai. Jie nepadeda moterims sunkiose situacijose, neapipila jų dovanomis ir niekaip nerodo emocijų. Todėl damos turi suprasti: jei Šaulys jas ignoruoja – jis tikrai įsimylėjęs! Jei moteriai patinka Šaulys, ji turėtų žengti pirmąjį žingsnį. Šio Zodiako ženklo atstovai pirmenybę teikia toms moterims, kurių pažiūros panašios į jų. Šaulį įkaitina situacija, kai mergina susitikinėja su kitu vaikinu, o galiausiai pasirenka jį. Sekso metu mergina turėtų parodyti, koks svarbus jai yra partneris. Jei jis jaučiasi abejingas, tada sekso nebus. Šaulys iš prigimties yra pašėlęs ir atviras viskam, kas nauja.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi užmegzti ilgalaikius santykius ir dažnai elgiasi kaip savininkai, saugodami išrinktąją nuo konkurentų. Jų supratimu, jei jiems patinka moteris, tai automatiškai ji jiems priklauso ir kitaip būti negali. Toks partneris visada valdys savo mylimąją ir jam svarbu, kad jos elgesys būtų itin moralus. Piršdamasis Ožiaragis linksmina išrinktąją savo gyvenimo istorijomis, tačiau taip pat geba atidžiai išklausyti savo partnerę.

Norėdami laimėti moterį, šio Zodiako ženklo vyrai yra pasirengę pakeisti savo elgesį, tačiau jei ji pasirodys koketė, Ožiaragis greitai praras susidomėjimą. Lovoje šio ženklo atstovai labai atsargūs. Jie bijo būti išnaudojami, todėl niekada neprasidės su moterimis, kuri siekia finansinės naudos. Moteris turi būti jautri ir dėmesinga, tada jis parodys visą savo švelnumą ir meilumą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo vyrai – neeilinės asmenybės,. Jie moterimis nesirūpins įprastai. Vandenis mėgsta stebinti ir net šokiruoti išrinktąją. Kad toks vyras yra įsimylėjęs, galima suprasti iš jo elgesio. Tokiu atveju jis nesunkiai pasidalys savo slapčiausiais jausmais. Žmonės, kurie Vandeniui neįdomūs, niekada netaps jo gyvenimo dalimi. Šio ženklo vyrai yra beprotiškai pavydūs, nors atvirai nerodo jokios agresijos, tačiau nesąmoningai išsiduoda. Jie yra ištikimi ir neišduos savo išrinktosios. Lovoje tokie vyrai demonstruoja švelnumą, tačiau dvasinis bendrumas su partnere jiems yra labai svarbus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo vyrams sunku susirasti antrąją pusę, nes jie turi savo pasaulėžiūrą ir jiems reikia tik labai supratingos moters. Kai Žuvų ženklo vyrai įsimyli, jie apgaubia damą savo dėmesiu, dovanoja dovanas ir ruošia visokias staigmenas. Lovoje jie taip pat daug dėmesio skiria savo partnerei. Idealios moterys tokiems vyrams yra supratingos ir kantrios, nes jiems kartais būna sunku suprasti save ir nuspręsti, ko jiems iš tikrųjų reikia.

2022 07 12 12:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt