pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Meilės horoskopas: kaip seksis nesusituokusiems liepą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilės horoskopas

Dauguma žmonių norėtų sužinoti, kaip klostysis jų asmeninis gyvenimas ir meilės reikalai liepos mėnesį. Labiausiai tokie dalykai rūpi tiems, kurie dar tebėra ar jaučiasi vieniši. Kaip tik jiems ir skirtas šis meilės horoskopas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Liepa bus palanki naujiems meilės santykiams užmegzti ir plėtoti. Norėsite harmonijos ir ramybės. Jūs ir jūsų partneris būsite stebėtinai jautrūs, romantiški, o svarbiausia – jūs galėsite palaikyti mylimo žmogaus pomėgį. Beveik iš karto po susitikimo su nauju išrinktuoju pajusite jėgų ir linksmumo antplūdį. Antroje mėnesio pusėje jau galėsite kurti ir įgyvendins bendrus planus su partneriu. Puikiai rasite bendrą kalbą ir papildysite vienas kitą spręsdami kasdienius klausimus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Siekdami materialių dalykų, pasmerkiate save prarasti kai ką dvasingo. Vienišas Jautis gali tikėtis trumpalaikio romano. Aistros ir artimi santykiai truks neilgai. Jei norite rimtų santykių, tai neskubėkite susipažinti su priešinga lytimi. Daugiau perspektyvių pažinčių laukia vasaros pabaigoje. Stenkitės dažniau lankytis masiniuose renginiuose.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Asmeniniame gyvenime ne viskas klostysis taip sklandžiai, kaip norėtume. Liepos mėnesį Dvyniai neturėtų tikėtis naujų rimtų santykių. Visos intrigos, kurios kils, neperaugs į ilgalaikius ryšius. Visi šį mėnesį numatyti renginiai vyks įtemptoje atmosferoje. Nuolat nervinsitės ir bijote ką nors praleisti. Tai neturės įtakos jūsų tolesniam gyvenimui, tiesiog dabar prasideda laikotarpis, kai aplinkinių elgesys jus ima erzina.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Liepa Vėžiui bus tinkamas mėnuo sutikti savo žmogų.. Patirsite visą romantikos ir aistrų paletę. Pirmoji mėnesio pusė bus kupina netikėtumų. Partneris dėmesiu ir gražiu meilinimusi. Jei kils kivirčai, iškart susitaikysite. Santykiai atrodys harmoningi. Gali pasirodyti žmonės iš praeities, kurie buvo su jumis susiję meilės santykiais. Stenkitės neflirtuoti, nes tai sukels pavojų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas visiems aplinkiniams parodys, kaip reikia mylėti ir būti mylimam. Būsite nepaprastai patrauklūs priešingai lyčiai. Liepos mėnesį bus visos galimybės užmegzti meilės romaną ar trumpalaikę atostogų intrigą. Nesitikėkite rimtų ir gilių jausmų. Apkalbos lydės Liūtą kiekviename žingsnyje.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės meilės santykiuose viskas bus nuspėjama. Neseniai užsimezgęs romanas pamažu virs tvirtais, sveikais santykiais. Savo ruožtu turite sumažinti spaudimą partneriui, kad nesugadintumėte subtilių jausmų. Leiskite jam pačiam įsipareigoti.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai gali sutikti įdomių priešingos lyties žmogų, tik jiems reikia būti atviresniems pasauliui ir nerodyti savo dygliuotos prigimties.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Liepos mėnesį Svarstykles santykiuose su priešinga lytimi kankins prieštaringi jausmai. Atrodys, jog viskas gerai ir romantiška, tačiau pora frazių gali visiškai pakeisti santykius su partneriu. Svarstykles dažnai apims nusivylimo jausmas. Nedarykite skubotų išvadų iš karto. Dabar pats laikas nusiraminti, atsipalaiduoti ir įvertinti padėtį šalta galva.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Romantiški nuotykiai tiesiogine prasme privers jus skrajoti. Būsite motyvuoti imtis veiksmų. Tapsite patraukliausiu asmeniu priešingos lyties atstovams. Galite nusiteikti, kad bet kuris išrinktasis puls jums po kojomis. Meilė, kurią išgyvensite liepą, padės jums daug pasiekti. Antroji pusė pakels jūsų savivertę, tačiau neturėtumėte stengtis įtvirtinti savęs kito sąskaita.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys dėl savo naujos meilės norės pasikeisti į gerąją pusę. Bet kokie eksperimentai su įvaizdžiu bus sėkmingi ir pradžiugins ir jį patį, ir geismo objektą. Tačiau per daug neaukokite, nepamirškite meilės sau. Naujiems santykiams įtakos gali turėti buvę partneriai. Liepą išaiškės daug paslapčių. Ne visos jos bus malonios. Gali iškilti gana įžeidžiančių faktų, kurie anksčiau jums nebuvo žinomi.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Susirasti naujų draugų Ožiaragiui liepos mėnesį nebus lengva. Jums atrodys, kad visi žmonės aplinkui yra ne jūsų skonio. Pasistenkite atidžiau pažvelgti į tuos, kuriuos jau pažįstate. Jūsų aplinkoje yra tokių, kuriems jūs patinkate. Nesistenkite kiekviename žmoguje ieškoti savo antrosios pusės ir nesikankinkite dėl praeities santykių. Jei norite ilgalaikės sąjungos, tai dabar geriau kuriam laikui atitolti nuo priešingos lyties ir laukti palankesnio meto.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Liepos mėnesį Vandenis gali elgtis per daug lengvabūdiškai, leistis į atsitiktines intrigas ir trumpalaikius romanus. Būkite tikri, kad tai nepaliks malonių įspūdžių. Priešingai, ateityje tikėtini rimti kivirčai, konfliktai ir nemalonios apkalbos. Dabar jūs turite būti kiek įmanoma nuoširdesni su kitais. Vienišos šio Zodiako ženklo atstovės šį mėnesį neturėtų į abejotinas avantiūras. Pirmenybę teikite susitikimams su draugais.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Liepos mėnesį Žuvys pasiduos pagundoms. Jos ims labai karštai reaguoti į visas priešingos lyties dviprasmiškas užuominas ir flirtą. Jos lengvai taps ryškaus intymaus romano, kuris greitai pasibaigs, iniciatorėmis. Jei norite ilgalaikių ir perspektyvių santykių, turėsite pasistengti išsaugoti gerą savo reputaciją. Neskubėkite vos tik susipažinę pereiti prie lytinių santykių. Verčiau pasistenkite kuo ilgiau pratęs romantiškąjį santykių periodą.

2022 07 04 16:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt