penktadienis, gruodžio 3 d.
Merginoms: kokio tipo blogus vaikinus pritraukiate pagal savo Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Viliojimas

Stebitės, kodėl įsimylite grubius, neatsakingus ir bjauraus būdo vaikinus? Priežastis gali būti jūsų Zodiako ženklas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo merginos linkusios įsimylėti tokius vaikinus, kurie iš pradžių demonstruoja susidomėjimą jomis, o po kelių pasimatymų nutolsta. Jie dažnai sako: „Man dabar nereikia rimtų santykių“.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo merginos būna per daug patiklios. Todėl jos pasirenka apgavikus, su kuriais neturi šanso sukurti normalių santykių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai išsiskiria neįtikėtina pozityvia energija, dėl to pritraukia neigiama nuostata persisunkusius tipus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo merginos linkusios aukotis dėl kitų žmonių. Vaikinai iškart tai pastebi ir tuo naudojasi. Jos pritraukia pasyvius tipus, kuriems patinka, kai visus darbus už juos atlieka kiti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kartais materialių dalykų spindesys aptemdo Liūto ženklo merginoms akis. Jeigu jas pakviečia į restoraną vyras su prabangiu automobiliu ir dideliu butu, tai jų širdys iškart ištirpsta. Deja, jos suranda išoriškai idealius vyrus, po kurių kaukėmis slepiasi bjaurus charakteris.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės labai jautriai reaguoja į savo buvusių vaikinų maldavimus ir pažadus pasikeisti. Štai kodėl jos taip dažnai duoda antrą šansą. O kai pastebi, kad išrinktasis visai nesikeičia, tampa jau per vėlu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – labai subalansuotos būtybės, todėl jos traukia prie savęs psichopatus. Nė vienas kitas Zodiako ženklas nesutraukia tiek daug keistų tipų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo merginos yra nepaprastai patrauklios seksualiniu atžvilgiu, todėl pritraukia labai blogus tipus. Šios merginos greitai perpranta juos. Nors vaikinas neatneša į jų gyvenimą nieko gero, tačiau kuo blogiau jis elgiasi, tuo įdomesnis joms atrodo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo merginos mėgsta laisvę ir nemėgsta prisirišti prie kitų žmonių. Jos traukia prie savęs pavydžius tipus, kurie iš pradžių nori užkariauti tokios merginos širdį, o paskui visiškai užvaldyti ją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Paprastai Ožiaragio ženklo merginos būna labai organizuotos ir ambicingos. Deja, jos dažniausiai įsimyli į visiškai priešingus tipus – lėtus, nerangius, tingius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo merginos būna labai kantrios. Deja, kai kurie nedori vyrai su džiaugsmu tuo naudojasi.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys tiki žmonių gerumu, todėl mano, kad vyras gali pasikeisti. Jeigu jos įsitaiso blogo charakterio partnerį, tai stengiasi jį perauklėti. Ir dėl to pačios smarkiai nukenčia.

2021 10 29 11:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt