ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Mistiniai pratimai, padedantys išsaugoti veido jaunystę
Alfa.lt

Net patys kinai pratimų kompleksą „Ilgaamžiškumo šaltinis“ vadina mistiniu. Jis padeda sustiprinti sveikatą ir išsaugoti veido grožį bei jaunystę.

Reguliariai atliekant „ilgaamžiškumo šaltinio“ kompleksą, galima sulėtinti laiką ir atjaunėti keleriais metais.

Pasiruošimas pratimui

Pirmiausia reikia nuplauti veidą minkštu vandeniu ir leisti jam išdžiūti, be valymo servetėlėmis ar rankšluosčiu.

Atsisėskite tiesiai ir pasistenkite visiškai atpalaiduoti veido raumenis.

Kad atpalaiduotumėte veido audinius, lėtai ir ramiai kvėpuokite per nosį, susičiaupkite. Lūpas šiek tiek atpalaiduokite ir nutaisykite lengvą šypsenėlę. Kvėpuokite ramiai 1–3 minutes.

Nekeisdami kūno padėties ,neskubėdami, lėtai palenkite veidą į vertikalią padėtį, lygiagrečią grindims. Pajusite, kaip į veidą pamažu plūsta kraujas, o ląstelės sunkėja (šio pratimo negalina daryti žmonėms su aukštu kraujospūdžiu).

Nekeisdami tempo, sugrįžkite į pradinę padėtį, stengdamiesi išsaugoti prisipildžiusių ląstelių jausmą.

Sučiauptomis lūpomis lėtai sukite ratus liežuviu burnos viduje. Sukite liežuvį į įvairias puses, kad pajustumėte, kaip sušyla seilės. Tuo pat metu trinkite delnus vieną į kitą, kad jie sušiltų. Tada imituokite spjūvius į delnų vidurį, kad seilių purslai patektų į delnus.

Karštais delnais trinkite veidą, išlygindami raukšles ir kartodami garsą „o-o-o“ tiek kartų, kiek jums yra metų. L:abai svarbu tuo momentu įsivaizduoti, kaip raukšlės išsilygina, kūnas prisipildo ramybės ir pasitenkinimo, o veidas pradeda švytėti, tapdamas šviežias ir jaunas.

Pakartokite viską dar kartą iš pradžių.

Dabar pereikite prie energinių taškų masažo.

Reikės stimuliuoti keturis taškus, kiekvienam sugaištant po 1–3 minutes.

Masažo judesius atlikite smilių ar didžiųjų pirštų galiukais. Spauskite labai atsargiai, lengvai prisiliesdami prie odos paviršiaus. Poveikis turi vykti ne fizinio spaudimo sąskaita, o energiniame lygmenyje. Tam reikės susikoncentruoti ir įsijausti į savo pojūčius pirštų pagalvėlėse.

Visi energiniai taškai yra poriniai.

1. Pirmasis taškas yra kairiajame ir dešiniajame smilkinių įdubimuose, per vidurį tarp akies krašto ir antakio augimo pradžios.

2 .Antras taškas yra šalia vidinių akių kampučių. Prispauskite pirštus toje vietoje prie nosies pagrindo šunų ir pajusite mažus įdubimus.

3 .Trečias porinis taškas yra šiek tiek aukščiau to lygio, kur viršutinė nosies sparnelių dalys priglunda prie žandų, tiksliai po kiekvienos akies vyzdžiu.

4. Ketvirtas taškas yra prie pat nosies sparnelių kampų, kur atsiranda nosies ir lūpų raukšlės.

Šaltinis: „Econet“.

2021 04 25 09:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt