sekmadienis, liepos 3 d.
Mitologinis horoskopas. Ką jis pasakoja apie žmonių charakterius
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Mitologinė būtybė

Dauguma žmonių įpratę prie klasikinių horoskopų pagal Zodiako ženklus. Jie sudarinėjami, atsižvelgiant į žvaigždes. O senovės graikai turėjo savo mitologinį horoskopą, kuris gana tiksliai apibūdindavo žmonių charakterius. Įsitikinkite patys!

Reikia pridurti, kad mitologinis horoskopas atskleidžia tamsiąją žmogaus pusę. O žinoti kito blogąsias savybes yra kur kas svarbiau nei gerąsias.

KENTAURAS

(sausio 8 – vasario 12 d.)

Kentauras – pusiau žmogus, pusiau arklys. Tačiau jame dominuoja gyvulio prigimtis.

Kentauro dienomis gimę žmonės išsiskiria tuo, kad aiškiai parodo savo emocijas. Jie nesugeba tramdyti aistros, baimės, pykčio, džiaugsmo ir būna gana karšto būdo. Išskirtinis tokių žmonių bruožas – jie dažnai klauso ne proto, o širdies balso. Kitų nuomonė jiems nėra svarbi. Kentauras siekia nepriklausomybės ir laisvės.

HARPIJA

(vasario 13 – kovo 18 d.)

Harpijos – bjaurios sparnuotos moterys su aštriais nagais, pusiau paukščiai, pusiau žmonės. Šie padarai laikomi labai pavojingais, savo aštriais nagais jie gali sudraskyti bet ką.

Tokie žmonės išsiskiria tuo, kad kitų bėdos ir nesėkmės juos linksmina ir džiugina. Tačiau jie negali pakęsti, kai jų pačių gyvenime nutinka nemalonūs įvykiai. Jie reaguoja spontaniškai, būna žiaurūs ir linkę į agresiją. Jie tiksliai smūgiuoja į nugarą, keršija juos supykdžiusiems ir negaili tų, kuriems reikia pagalbos.

PEGASAS

(kovo 19 – balandžio 24 d.)

Sparnuotas arklys yra vienas mėgstamiausių fantastinių knygų personažų. Šis padaras, kaip pasakoja mitologija, buvo gana greitas ir įkvėpdavo poetus.

Pegasas – daugybės kūrybingų žmonių simbolis. Tačiau tikri pasiekimai gali būti tik jų lakios vaizduotės vaisius. Jie dažnai būna nepatenkinti savimi ir savo gyvenimu. Nuobodus darbas jiems netinka. Šio ženklo žmonės visada yra įsitikinę, kad nusipelno daugiau.

CERBERIS

(balandžio 25 – gegužės 30 d.)

Cerberis – trigalvis Hado šuo, panašus į vilką . Jo uodega buvo gyvatė, o ant nugaros turėjo nesuskaičiuojamą daugybę gyvačių galvų. Jo misija buvo saugoti Mirusiųjų karalystės (Tartaro) vartus, kad gyvieji negalėtų pro juos įeiti, o mirusieji išeiti

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, pagal savo prigimtį yra blogi. Jie spontaniško būdo, trokštantys kraujo, agresyvūs. Pasiruošę nuplėšti galvą kiekvienam, kuris eina prieš juos ir nervina. Be to, juos dažnai kankina migrena.

SATYRAS

(gegužės 31 – liepos 3 d.)

Satyrai – pusiau žmonės, pusiau ožiai su kanopomis, ragais ir nagais. Tai gamtos dvasios, kartais laikomi vaisingumo demonais. Satyrai gyveno miškuose ir kalnuose.

Graikų mitologijoje dažnai vaizduojami kaip gašlūs, mėgstantys girtuokliauti, pramogauti, šokti, linksmintis. Jie susitelkę į kūniškus malonumus, seksą ir būna labai pasipūtę.

Po šiuo ženklu gimę žmonės laikomi charizmatiškais ir žavingais. Užkariauti priešingos lyties simpatijas jiems nesunku. Rimti santykiai jiems netinka – jie mėgsta keisti partnerius.

SIRENA

(liepos 4– rugpjūčio 10 d.)

Sirenos – graikų mitologinės būtybės, pusiau moterys, pusiau paukščiai. Savo dainomis jos viliodavo jūrininkus, užburdavo juos, kad jų laivai sudužtų, atsitrenkę į pakrantės uolas, ir paskęstų. Sirenos laikomos pavojingomis ir apgaulingomis būtybėmis.

Iš šalies atrodo, kad šie žmonės yra ramūs ir saugūs. Tačiau po gražia kauke slepiasi klastingas žmogus. Sirenos dienomis gimusiems žmonėms būdingas žavesys ir charizma. Jie neatsižvelgia į kitų žmonių poreikius ir yra labai savanaudiški. Be to, šie žmonės mėgsta visus suklaidinti, apgauti.

GRIFAS

(rugpjūčio 11– rugsėjo 15 d.)

Grifai – graikų mitologijoje chimerinės būtybės, baisūs paukščiai su erelio snapais ir liūto kūnais. Jų užduotis buvo saugoti aukso kasyklas ir paslėptus lobius. Jie simbolizuoja tokias fizines savybes kaip jėga, greitis ir akylumas, o politine prasme – galią ir valdžią.

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, pasižymi stipriu karingumu. Jie visada pasiekia savo tikslus. Be to, jie yra pasirengę apginti savo požiūrį iki galo ir per kelias sekundes gali suplėšyti bet kurį blogai jų atžvilgiu nusiteikusį ar jiems prieštaraujantį asmenį.

CHIMERA

(rugsėjo 16 – spalio 22 d.)

Chimera – atgrasus padaras. Pagal vienus šaltinius, ji turėjusi ožio kūną, gyvatės ar drakono uodegą ir liūto galvą;, pagal kitą versiją, chimera turėjo ir ožio, ir liūto galvas bei gyvatės uodegą. Visuose aprašymuose minima, kad ji alsavo ugnimi iš vienos ar kelių savo galvų.

Po šiuo ženklu gimę žmonės visada slepia savo tikrąjį veidą, puoselėja savo išorinį apvalkalą, perdėtai rūpinasi savo išvaizda ir įvaizdžiu, dėvi įvairias kaukes. Niekada niekas negali žinoti, kas dedasi jų galvose.

SFINKSAS

(spalio 23 – lapkričio 30 d.)

Sfinksas – graikų mitologijos moters veidu ir krūtine, liūto liemeniu ir paukščio sparnais. Pasak legendos, ši būtybė nuolat žudė keliautojus, kurie negalėdavo atspėti jo mįslių.

Sfinkso ženklo žmonės pasižymi nepaprastu egoizmu. Jie yra sukti, apdairūs, gali meistriškai naudotis demagogija ir tuščiažodžiavimu. Jie gali atrodyti kuklūs, bet iš tikrųjų yra gudrūs. Už bet kokių veiksmų slypi savanaudiškumas ir išskaičiavimas. Jie net piršto nepajudins kito labui, jeigu tai jiems nebus kaip nors naudinga.

MINOTAURAS

(lapkričio 31 – sausio 7 d.)

Minotáuras – Kretos saloje gyvenusi pabaisa, pusiau žmogus, pusiau jautis. Jis maitinosi nusikaltėliai, jaunais vaikinais ir merginomis.

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi plėšrūnų prigimtį. Jie yra nepriklausomi ir mėgsta laisvę. Minotauro ženklo asmenys nesugeba tapti lyderiais ir vadovauti miniai. Jie nenori prisiimti atsakomybės, o juo labiau – spręsti svetimų problemų. Jie nori, kad tai darytų kažkas kitas. Jiems trūksta empatijos, sugebėjimo suprasti ir užjausti. Kitų bėdos jiems nerūpi. Jie rūpinasi tiks savo poreikiais.

2022 04 05 11:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt