penktadienis, rugpjūčio 6 d.
Moterų ištikimybės reitingas pagal Zodiako ženklą
Alfa.lt

Ištikima moteris yra kiekvieno vyro svajonė. Šiandien savo skaitytojams paruošėme astrologinį žmonų ištikimybės įvertinimą. Sužinokite, kurioje reitingo vietoje esate jūs.

Moterų ištikimybės reitingas

Avinas – 4 iš 10

Avino ženklo moterys yra laisvos ir paslaptingos. Jas įvairiais gyvenimo laikotarpiais traukia visiškai skirtingi vyrai. Tačiau šios moterys gali rimtai įsimylėti, net ištekėti. Tiesa, jei santuokoje Avino moteris įsimylės kitą, ji greitai iškeliaus pas naują mylimąjį.

Vandenis – 4,5 iš 10

Vandeniai yra kūrybingi ir nepastovūs. Todėl tokios moterys lengvai įsimyli ir užmezga romanus. Joms svarbu visada jausti drugelius pilve. Taigi, jei sutuoktinis nesusitvarkys su šia misija, atsiras kažkas kitas.

Šaulys – 5 iš 10

Po šiuo ženklu gimusios moterys mėgsta aistrą, ryškias emocijas ir adrenaliną. Jos turi griežtą tabu nuoboduliui santykiuose. Idealus vyras Šaulio ženklo moterims turi būti gražus, charizmatiškas ir sėkmingas, kitaip paprasčiausiai nieko nebus.

Žuvys – 6 iš 10

Žuvims svarbu jausti laisvę santykiuose. Net mažiausia vyro užuomina apie draudimus prives prie santykių griūties. Bet jei tokia moteris labai įsimyli, ji liks kartu amžinai.

Skorpionas – 6,5 iš 10

Skorpiono moterys santykius dažniausiai užmezga labai susidomėję. Jei vyras žavus ir protingas, moteris gali užmegzti pažintį ir priversti save atsisakyti visų stereotipų. Deja, šio ženklo jausmai laikui bėgant gali praeiti, o partneris paprasčiausiai taps neįdomus.

Svarstyklės – 7 iš 10

Svarstyklės traukia vyrus vien tik žvilgsniu. Šios moterys kupinos aistros ir paslapties. Jos per įsimylėjusių vyrų širdis lengvai keliauja į santykių lobyną.

Ožiaragis – 7,5 iš 10

Ožiaragiams nepatinka vienišumas ir ilgesys. Šioms moterims svarbu, kad šalia visada būtų kažkas mylintis ir besirūpinantis. Jei tokia moteris nejaučia, kad vyras rimtai nusiteikęs, ji gali jį apgauti be sąžinės graužaties. Tačiau atsiradus abipusiams stipriems jausmais, su Ožiaragiais sukuriamos stiprios santuokos.

Vėžys – 8,5 iš 10

Vėžio ženklo moterys neleidžia sau išduoti mylimo žmogaus, ir negali atleisti sutuoktinio išdavystės. Taigi, santuokos su tokiomis moterimis dažniausiai būna patikimos ir laimingos.

Dvyniai – 9 iš 10

Moterys, gimusios po Dvynių ženklu, renkasi sutuoktinį, panašų į savo tėvą. Prieš susituokdamos, jos ilgai ir atidžiai tyrinėja potencialius partnerius. Todėl jų santuokos dažniausiai būna sėkmingos.

Jautis – 9 iš 10

Jaučiai yra romantikos, gėlių, poezijos ir bemiegių naktų po žvaigždėmis mėgėjai. Žinoma, kartkartėmis tokios moterys gali su kažkuo flirtuoti, tačiau jos lieka ištikimos ir atsidavę savo vyrui.

Mergelė – 9 iš 10

Mergelės tuokiasi kartą ir visam gyvenimui. Kriziniais santykių laikotarpiais jos gali pagalvoti apie išdavystę, bet ne apie skyrybas. Žinoma, 99% atvejų taip nėra. Bet viskas priklauso nuo sutuoktinio. Jo abejingumas gali pastūmėti net padorią žmoną į tokį poelgį.

Liūtas – 9,5 iš 10

Liūto ženklo moterys, visų pirma, dėl savo išdavystės bus susigėdę pačios prieš save. Remiantis šeimos psichologų statistika, tai yra pats tikriausias Zodiako ženklas, kurio ištikimybės galima tik pavydėti. Kodėl ne 10 iš 10? Mes visi esame žmonės, ir kartais net teisingiausias ženklas gali suklysti.

Bet kokiuose santykiuose svarbu, kad abiem partneriams būtų patogu. Drąsiai atsisakykite stereotipų ir visuomenės normų, kurkite savo taisykles su artimaisiais. Tačiau nepamirškite jų laikytis.  

2021 05 22 14:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt