šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Moterys pagal Zodiako ženklą, kurioms negresia vienatvė senatvėje
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Brandi pora

Dauguma žmonių bijo vienatvės ir labiausiai nenorėtų likti vieni senatvėje.

Kai kuriems Zodiako ženklams nereikia dėl to nerimauti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo moteris niekada nerizikuos savo gyvenimu, nepasirinks pavojingos profesijos, nevažiuos atostogauti į nesaugias šalis, nealins savęs ekstremaliu sportu. Aktyvus gyvenimo būdas jaunystėje teigiamai paveiks jos sveikatą brandžiame amžiuje

Savo laimę ji suras tyliame šeimyniniame gyvenime. Vėžio ženklo moteris – svetinga šeimininkė, ištikima žmona ir gera motina. Ji gyvena dėl savo artimųjų, ir ši savybė jai padeda išlikti gerbiamai ir reikalingai iki gilios senatvės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo dama pasižymi stipria moteriška energija. Vyrai mato joje moterį, kuri bus gera žmona. Jeigu jai patinka koks nors vyras, tai ji sugeba jam atskleisti savo gerąją pusę. Nepaisant to, vyrui teks pasistengti užkariauti jos širdį.

Tikrą laimę Jaučio ženklo moteris patiria su mylinčiu vyru, tvirta ir draugiška šeima, ištikimais draugais, gyvendama jaukiuose namuose. Iki gilios senatvės jai netrūks vaikų, anūkų, giminaičių ir draugų dėmesio

.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atkakliai savo tikslų siekianti ir savimi pasitikinti Avino ženklo moteris visada pasiekia savo bet kurioje veiklos sferoje: karjeroje, asmeniniame gyvenime, buityje. Jeigu ji pamilsta, tai padarys viską, kad neprarastų savo laimės. Santykiai būtinai bus vainikuoti vestuvėmis, jeigu ji to norės.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės retai kada lieka vienos. Jas visada supa priešingos lyties atstovai. Jaunystėje jos gali nevertinti šio dėmesio ir dažnai keisti partnerius. Tačiau subrendusios jos pasirenka vieną vyrą ir myli jį iki savo dienų pabaigos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Save mylinti Liūto ženklo moteris žino savo vertę ir moka meistriškai patraukti į save vyrų dėmesį. Jeigu jai krenta į įširdį koks vyras, tai jam nelieka šansų nuo jos pasprukti. Ji užsibrėžia tikslą ir būtinai jį pasiekia.

2021 09 27 20:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt