antradienis, spalio 19 d.
Myli, bet neveda
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Kodėl neveda?

Vyrui reikia svarios priežasties, kad, gyvendamas su moterimi, oficialiai ją vestų, o moteriai reikia svarios priežasties, kad gyventų su vyru ir nenorėtų ištekėti.

Kodėl vyrai sako, kad myli, bet neveda?

Santuoka nenaudinga tam, kas suinteresuotas išsaugoti daug laisvės. Jeigu abu vienodai nori išsaugoti nepriklausomybę, tai santuoka bus nenaudinga abiems.

Jeigu poroje yra disbalansas ir vyro persvara, tai jis niekada nenorės vesti, išskyrus tą atvejį, kai pats žmonos ir šeimos turėjimo faktas jam yra svarbus savo statusui pagerinti.

Jeigu poroje disbalansas ir persvara moters pusėje, vyras norės vesti. Išimtis bus tas atvejis, kai vyrą žemina jo menkesnės pajamos ir jis nori išsiveržti iš šio disbalanso.

Jeigu poroje yra pusiausvyra, tai priežasčių gali būti daugiau.

Pavyzdžiui, vyras myli, gyvena su moterimi, net ateitį su ja planuoja, bet vesti nenori. Kam ką nors keisti, kai ir taip viskas gerai? Kol vaikų nėra, galima ir taip gyventi.

Moteris visada nori įtvirtinti santuoką oficialiai, nesvarbu, ar ji uždirba daugiau už vyrą ar mažiau. Išimtis gali būti tik toks atvejis, kai moteris yra labai turtinga ir bijo prarasti savo turtą, nes jau turėjo blogos patirties.

Didžiausia klaida, kurią daro moterys, atsidūrusios situacijoje „santykiai geri, bet vyras nenori tuoktis“, yra ta, kad jos pasiduoda pykčiui ir pažeminimo jausmui. Kodėl vyras nemiršta iš meilės?

Šiuo metu, kai vyras yra šalia ir moteris jam prieinama, jis nemiršta – jis gyvas ir sveikas, jam viskas gerai. Nėra ko ant jo pykti ar jaustis pažemintai.

Pyktis ir pažeminimo jausmas nulemia tai, kad moteris sugadina gerus santykius, vaikšto niūri, nepatenkinta. Ir vyrui lieka vis mažiau priežasčių tuoktis.

Vyras net nesupranta, kodėl ji tokia nepatenkinta ir kodėl santykiai pasikeitė.

Moterys nesupranta esminių skirtumų tarp lyčių, todėl pyksta. Jos mano, kad jų noro ištekėti priežastis yra meilė, o vyro nenoro vesti – meilės stoka. Abiejų meilė gali būti pakankamai stipri, bet moteriai nenaudinga gyventi nesusituokus, o vyrui nenaudinga susituokti.

Išeitis viena: sąžiningai ir atvirai paaiškinti vyrui, kad jus skaudina ir žemina tokia padėtis. Nėra nieko gėdingo paprašyti vyrą jus vesti.

Jeigu vyras nepasirengęs įteisinti santykių, tai dar nereiškia, kad turite iškart susikrauti lagaminus ir išeiti. Ir vis tiek susikrauti lagaminus bus geriau, nei pykti ir niršti. Taip bent atsiras daugiau šansų nukreipti santykius į konstruktyvią vagą.

Jeigu jūsų išdidumas trukdo parodyti vyrui savo širdies skausmą, jeigu jums geriau pykti ant jo tyliai, nekęsti jo už meilės trūkumą, o savęs – už silpnumą, tada jau niekas kitas negali jums padėti. Tada reikia pačiai dirbti su savo išdidumu ir nesveika savimeile, rašo portalas Evo-lutio.livejournal.com

2021 09 08 09:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt