šeštadienis, balandžio 10 d.
Mylintis vyras nebus tik žiūrovas jūsų gyvenime
Alfa.lt

Jeigu pastebėjote, kad partneris demonstruoja tam tikrą abejingumą jums, reikia susirūpinti. Ar sugebės šis žmogus sunkiu momentu pasiūlyti jums savo petį? Ar pasirodys jis esąs rūpestingas ir jautrus žmogus? Tas, kuris myli, nepaliks bėdoje niekada.

Ar žinote, kaip suprasti, jog jus nuoširdžiai myli? Tam žmogui nebus vis tiek, kas su jumis vyksta. Jam bus skaudu ten pat, kur skaudu jums. Jis taip pat liūdės, jeigu jums kažkas atsitiks. Jus mylintis žmogus nebus tik nebylus žiūrovas jūsų gyvenime. Tikrai nebus, pabrėžia Viktorija Kirsta portale „B17“.

Tas , kuris nuoširdžiai išgyvena kartu

Jis neliks paprasčiausiai abejingas, kai jums kažkas atsitiks. Tas žmogus stengsis nuoširdžiai įsijausti į jūsų būseną. Bandys palaikyti jus ir padėti. Čia ir slypi tikrosios meilės esmė. Ne „išgarsintos ir parodomosios“, o nuoširdžios ir tikros.

O jeigu jūsų partneris iškart kažkur pradingsta, kai tik jūsų gyvenime atsiranda kokių nors problemų, jeigu jūs negalite tikėtis iš jo palaikymo sunkiu ir „juodu“ gyvenimo periodu, kuris gali kartkartėmis pasitaikyti kiekvienam, tada laikas pažvelgti tiesai į akis ir suprasti, kad esate atsidūrusi viena akis į akį su savo problemomis ir tai, kad esate „santykiuose“ yra grynas formalumas.

Būtent tokiais sudėtingais momentais galima suprasti, ką iš tikrųjų jums jaučia mylimas žmogus. Ar jis pasirengęs jus išklausyti ir palaikyti, ar kratosi jūsų kaip įkyrios musės, kuri jam jau nusibodo savo zyzimu?

Santykiai patikrinami ne tik džiaugsme, bet ir bėdoje, nes gyvenimas ne visada susideda tik iš džiaugsmo ir juoko. Kartais jame būna ir krūvos problemų bei prasta nuotaika, ir su tuo taip pat reikia susidoroti. Kartu.

Jeigu jūsų partneris reikalauja palaikymo, rūpinimosi ir pagalbos, duokite jam visa tai, bet su sąlyga, kad iš jo visa tai gausite ir jūs. Tai bus teisinga ir sąžininga, be to, nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus palaikymas gali būti skirtingas.

Tai yra, kiekvienam sunkiu momentu gali reikėti kažko savo: vienas nori paprasčiausiai išsikalbėti ir būti išklausytas, kitam reikia išsiverkti, kad kas nors paguostų ir apkabintų tuo momentu, trečiam svarbu pabūti vienumoje su savo mintimis ir kad jam tuo metu niekas netrukdytų. Kiekvienam savo.

Tik niekas sunkiu metu nenori išgirsti iš artimiausio žmogaus abejingo: „Liaukis, nepraskysk!“ ir kad tuo jo palaikymas būtų išsemtas. Iš tiesų tai net nepalaikymas, o paprasčiausias abejingumo jums ir jūsų būsenai parodymas.

Linkime jums, kad būtų kuo mažiau sunkių momentų gyvenime, o tada, kai jie atsiras, kad šalia būtų tikrai patikimas ir neabejingas artimas žmogus. Jūsų mylimas žmogus. Branginkite vienas kitą!

2021 03 31 19:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt