ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Namų dekoro idėjos puošiantis šv. Velykoms
tiesa.com

Nejučia atėjus pavasariui, netrukus į duris pasibels ir viena gražiausių metų švenčių – Šv. Velykos. Šios, ypač vaikų mėgstamos šventės atmosferą kurti galite pradėti jau dabar, papuošdami namus velykiškomis dekoracijomis. „Tiesa” dalinasi trimis idėjomis, kaip jaukiai, pigiai ir pavasariškai pasipuošti namus.

Ant šakos tupintys velykiniai viščiukai

Šią efektingą dekoro detalę pasigaminti ypač lengva. Kitą kartą, kai išsiruošite pasivaikščioti į parką, parsineškite keletą nedidelių šakų. Ant šakos tupdykite dekoratyvinius viščiukus, juos pritvirtinkite stipriais klijais. Pasirinktos spalvos kaspiną pririškite prie šakos šonų ir kabinkite ant durų, langų, virš židinio ar kitoje namų vietoje.

Šaltinis: AnnaBoos House

[6572]

Kiaušinio lukštuose pražydusios gėlės

Kas gali būti gražiau nei bundanti gamta ir kątik pražydę žiedai. Jei ir jūs taip manote, jums tikrai patiks ši namų puošybos detalė, kuris gali tapti pagrindiniu velykinio stalo akcentu.

Jums reikės vištų, o dar geriau ančių ir žasų kiaušinių lukštų. Juos kruopščiai nuplaukite, idėkite šiek tiek žemės ir pasodinkite mėgstamus pavasarinius augalėlius ar tiesiog prikaišykite žiedelių ir žalumos. Siekdami geresnio efekto kiaušinius galite nudažyti, tačiau ir paprasti lukštai atrodo tikrai dailiai. Augalėlius sudėkite į nupjautą kartoninę kiaušinių dėžę ar patinkančia lėkštę. Štai ir viskas.

Šaltinis: Yes Missy

[6571]

Velykinis medis

Velykinis medis gali tapti pagrindine, o galbūt ir vienintele reikalinga jūsų namų dekoracija. Šis papuošimas itin dailus, ir tampa Šv. Velykų simboliu, tarsi eglutė per Šv.Kalėdas, kurią puošia visa šeima.

Beviešėdami gamtoje kelias dienas iki Šv.Velykų prisiskinkite šakų su kątik prasiskleidusiais lapais. Jas namuose pamerkite į didelę vazą ir puoškite kaip tik išmanydami. Jūsų vaikai gali pagaminti žaisliukų, jūs šakas galite apkabinti velykiniais šokoladiniais kiaušiniais ir kitomis maloniomis smulkmenomis. Svarbiausia, kad velykinis medis būtų spalvingas ir šviesus.

[6569]

[6570]

2018 03 27 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt