pirmadienis, spalio 18 d.
Naudinga žinoti: koks didžiausias kiekvieno Zodiako ženklo trūkumas
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Bjaurus būdas

Kiekvienas Zodiako ženklas turi vieną stipriausią neigiamą bruožą. Jeigu iš anksto žinosite, ko iš jo galima tikėtis, sugebėsite išvengti nemalonumų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Egoizmas

Labai dažnai – tiksliau, beveik visada – galvoja apie save. Jam būdinga išnaudoti kitus žmones savo tikslams, nesusimąstant apie jų jausmus. Jis stengiasi siekti aukštumų, todėl pasinaudos visomis priemonėmis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Užsispyrimas

Kai jis užsidegs kokia nors idėja, tai neims reaguoti į kitų žmonių patarimus. Jis per daug įsitikinęs dėl savo teisumo ir bijo, kad kas nors gali tuo suabejoti. Jaučiui patinka būti teisuoliu, todėl jo užsispyrimas būna aklas ir nepagrįstas. Toks elgesys sukelia papildomų problemų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvilypumas

Kaip ir priklauso jų ženklui, jie labai mėgsta žaisti dvigubą žaidimą. Vargu ar kas nors iš jų draugų tiksliai žino, ką jie iš tikrųjų galvoja. Jie meistriškai slepia savo tamsiąją pusę ir kuria gero bei jautraus žmogaus įvaizdį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Melagingumas

Kas galėtų pamanyti, kad šis švelnus ir jautrus ženklas gali turėti tokį minusą. Jo trūkumas padeda jam pasinaudoti kitų žmonių silpnybėmis. Jis nesijaučia dėl to kaltas, nes yra įsitikinęs, kad draugai turi dalytis su juo viskuo. O jis pats yra iš tų žmonių, kurie niekada negrąžina skolos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Narcizas

Jis nepriima kritikos sau, nes mano, kad geresnio už jį paprasčiausiai nėra. Jam patinka dėmesys, nors tvirtina visiems aplinkui apie savo kuklumą. Gal tai ne trūkumas, o karališkas Liūto charakteris?

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Perfekcionizmas

Jis gali liesti bet kurią jos gyvenimo sferą. Mergelė greitai tampa priklausoma nuo ko nors, o paskui atiduoda visas savo jėgas ir resursus idealiam rezultatui pasiekti, ir visai neaišku, ar verta buvo tiek stengtis. Jeigu ji nusprendžia apsitvarkyti namuose, tai gali užtrukti visą parą, nes jai neturi likti nė dulkelės.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Tingėjimas

Net svarbiausius darbus jos darys paskutinę minutę. Jų laki vaizduotė sugalvoja tūkstančius priežasčių, kodėl reikia atidėti bet kokių užduočių darymą. Joms svarbiau rasti laiko sau, nes myli save.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Aistra

Šio ženklo moterys visada žvelgia nekaltomis akimis, o jų vaizduotėje tuo metu sukasi daugybė pikantiškų siužetų. Vyrai joms nenusileidžia savo aistra, skirtumas tik tas, kad jie elgiasi kur kas ryžtingiau už moteris.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nepastovumas

Jis visada viskuo abejoja. Bet koks trokštamo tikslo siekimas glumina jį. Atrodo, kad jis įtarinėja visus ir ieško priekabių. Ypač dėl Šaulio nepastovumo kenčia mylimieji, nes šio ženklo atstovai dažnai jais nepasitiki ir abejoja.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Darboholizmas

Ožiaragiui būdingas sugebėjimas visada judėti pirmyn. Jam nėra ribų, į bet kokią kliūtį ar sunkumą jis žvelgia kaip į žaidimą. Todėl jis nežino, kas yra poilsis, o didžioji dalis jo gyvenimo prabėga dirbant.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Paviršutiniškumas

Jis daro labai protingo žmogaus įspūdį. Už tai jis gali būti dėkingas savo smalsumui. Tačiau būtent jis iškrėtė jam piktą pokštą, nes jis negali giliai tyrinėti kokio nors vieno dalyko, jam reikia tik trupučio. Kai tik pradingsta susidomėjimas kuo nors, jis meta tą dalyką. Reikia pridurti, kad jo susidomėjimas pradingsta greitai ir dažnai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Neigiamos priklausomybės

Jauniems šio ženklo atstovams reikia labai atsargiai eksperimentuoti su alkoholiu ir kitais žalingais dalykais. Priežastis: jos turi stiprų polinkį tapti priklausomos. Jos nuolat trokšta išeiti už savo sąmonės ribų, todėl bet koks būdas, kuris suteikia joms tokią galimybę, gali labai greitai tapti mėgstamu.

2021 08 17 12:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt