sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Nauji dantys paskatino labiau rūpintis kūnu ir siela
tiesa.com

Lietuva turi kuo pasigirti. Pavyzdžiui, puikiomis pasaulinio lygio odontologijos paslaugomis. Net jeigu burnoje nebeturite nė vieno danties, apsilankę pažangioje klinikoje galėsite džiaugtis nauja šypsena vos po vieno vizito.

Reda Vaitkevičienė, jau ne vienerius metus gyvenanti Anglijoje, per pastaruosius kelis mėnesius ne tik sulieknėjo septyniais kilogramais, bet ir ėmė domėtis sveika mityba, kasdien užsuka į sporto salę. Moteris teigia, kad pokyčiams kartais reikia visai nedaug – tik pamatyti save keleriais metais atjaunėjusią.

Nauji dantys – naujas požiūris į gyvenimą

Ponia Reda neslepia – skirti daugiau dėmesio kūnui ją paskatino prieš metus įvykęs šypsenos pokytis. Vilniaus klinikoje „Dantų harmonija“ gydytojas Marius Bučinskas pagal Švedijos implantų gamintojos „Nobel Biocare“ metodiką „All-on-4“ įsriegė Redai keturis implantus ir atkūrė visus apatinio žandikaulio dantis. „Tądien atjaunėjau penkeriais, o gal ir daugiau metų. Ėmiau plačiai šypsotis, sulaukiau komplimentų – ne tik dėl šypsenos, bet ir dėl sugrįžusio optimizmo, pozityvumo, – sako Reda. – Kilo natūralus noras daugiau dėmesio skirti visam kūnui.“

Moteris pasakoja, kad net įprasti buities darbai, atliekami su šypsena, tapo smagesni. „Džiaugiuosi, kad ryžausi iš pažiūros nemaloniai procedūrai. Visų pirma, ji nebuvo nei baisi, nei skausminga, antra – pagerino mano gyvenimo kokybę 120 procentų“, – šypsosi moteris.

Svarbūs gydytojo ir paciento santykiai

Poniai Redai pasirinkti kliniką padėjo ir intuicija – moteris instinktyviai ieškojo estetiškos aplinkos, malonaus kolektyvo, profesionalaus, bet kartu ir malonaus gydytojo, su kuriuos užsimegztų šiltas ryšys. Būtent toks jai pasirodė Vilniuje įsikūrusiai klinikai „Dantų harmonija“ vadovaujantis gydytojas Marius Bučinskas.

Apie tai kalba ir medicinos psichologai: medikui nepakanka vien gerai išmanyti savo sritį – jis turi būti geras pašnekovas, netgi psichologas. Tik taip jis galės prieš rimtesnę procedūrą nuraminti pacientą, užmegzti su juo draugišką ir šiltą kontaktą. O atsipalaidavęs žmogus procedūros metu neįsitemps, tad ir dirbti lengviau, ir komplikacijų rizika mažesnė, kai po procedūros pacientas išeina pozityviai nusiteikęs.

[250]

Kuria harmoniją ne tik burnoje, bet ir aplinkoje

Klinikos „Dantų harmonija“ vadovas Marius Bučinskas teigia, kad žodis „harmonija“ klinikos pavadinime atsirado neatsitiktinai. „Kai 2007 m. su žmona Eugenija (gyd. ortodonte Eugenija Bučinskiene) nusprendėme atidaryti kliniką Vilniuje, abu sutarėme, kad didelį dėmesį skirsime ne tik geriausiems savo srities specialistams pritraukti, bet ir jaukumui, harmonijai sukurti. Mūsų darbas kasdien yra susijęs su harmonijos kūrimu pacientų burnose – tiek implantologijos, tiek ortodontijos srityje siekiame, kad viskas būtų ne tik tikslu, proporcinga, bet ir harmoninga – kad nauja šypsena derėtų prie žmogaus veido, viso kūno. Juk iš šypsenos sprendžiame ne tik apie žmogaus išvaizdą, bet ir apie charakterį. Mums svarbu, kad klinikoje pacientai būtų pasitinkami ir išlydimi su šypsena, kad jie užmirštų nemalonias procedūras, kad odontologo kėdė jiems sietųsi su poilsiu, su investicija į savo sveikatą, o ne su baisiais instrumentais ar procedūromis“, – klinikos filosofiją dėsto M. Bučinskas.

[251]

Trumpai apie metodiką „All-on-4“

„All-on-4“ – tai švedų implantų kompanijos „Nobel Biocare“ sukurtas implantacijos metodas, leidžiantis atkurti viso žandikaulio dantis įsriegiant tik keturis implantus (naudojant kitus implantus prireikia mažiausiai 6–8 implantų).

• Vietoj 6–8 implantų reikia įsriegti tik 4: sutaupoma laiko, patiriama mažiau nepatogumų, mažesnė kaina;

• Išvengiama sudėtingos kaulo priauginimo procedūros;

• Po procedūros ant implantų iškart pritvirtinami laikini dantys, o nuolatiniai dantys pagaminami praėjus 3–6 mėn. po operacijos ar implantacijos;

• Pacientų amžius beveik neribojamas;

• Implantus galima sriegti iškart į pašalintų sugedusių dantų vietą – be dantų nereikia būti nė dienos;

• Visiškai (100 proc.) atkuriama kramtymo funkcija.

„Dantų harmonija“: mažiausias vizitų skaičius, didžiausias gydymo efektyvumas!

• Dantų implantacija („Nobel Biocare“ implantai, vienmomentė implantacija, metodika „All-on-4“)

• Dantų protezavimas (cirkonio konstrukcijos ant implantų; cirkonio oksido vainikėliai, šypseną atkuriančios bemetalės keramikos laminatės (venyrai) ant nuosavų dantų)

• Dantų tiesinimas (visų rūšių breketai, vidiniai breketai „Incognito“)

• Skaitmeninė rentgeno diagnostika (galvos panoraminės, šoninės, 3D nuotraukos)

• Dantų gydymas (dantų kanalų taisymas naudojantis pažangiausiu mikroskopu „Leica“)

• Periodonto ligų gydymas

• Profesionali burnos ertmės higiena

• Dantų balinimas lazeriu

Daugiau informacijos rasite čia:

2015 05 22 23:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt