ketvirtadienis, liepos 9 d.
Nebijok pinigų!
tiesa.com

Pripažinkime, ne vieno kasdienėse mintyse – būstas, automobilis, norimas darbas ir visa ko vertės matas – pinigai... Kaip išmokti su jais elgtis, kaip tapti jų draugu, bet neprisirišti ir netapti jų vergu?

Kad ir kokie dvasingi būtume, be materialinių vertybių mūsų pasaulyje nelengva. Galima sakyti, šiuo metu jos sudaro didžiąją dalį mūsų poreikių, apie jas dažniausiai galvojame ir jų siekiame. Bet, sakoma, pernelyg didelis prisirišimas prie pinigų kaip tik ir trukdo finansinei gerovei ir apskritai laimingam gyvenimui... Taigi, kaip išmokti su jais būtent „draugauti“? Juk, kaip žinia, draugystė ir meilė visur kur turi didžiulę galią!

Tai – energija

Pinigai – labai sena energijos rūšis, egzistuojanti Žemėje ir persmelkianti iš esmės viską aplinkui. Deja, dažnai mes jų tarsi bijom, galbūt laikome save jų nevertais, galvojame, kad pinigai purvini, kad kalbėti ar galvoti apie juos gėdinga... Arba atvirkščiai – juos „sudieviname“, jiems meldžiamės tarsi stabams ir kaupiame patys nežinodami kam. Deja, deja, mūsų galvose labai daug kliedesių apie pinigus...

Mes esame apskritai labai keisti žmonės: taip stipriai jų norime – ir jaučiame tokį stiprų pasibjaurėjimą jais! Galbūt taip yra todėl, kad iš vaikystės mums įteigiama, jog visi turtingieji – pikti ir godūs. Daugeliui galbūt pasąmonėje tebėra įsišaknijusi baimė, kad jeigu praturtėsi, tai būtinai ateis „blogiečiai“ ir viską atims...

Tokios ir panašios mintys – tai lyg povandeninės uolos, kurios trukdo būti turtingam ar bent jau gyventi pasiturimai. Kodėl svarbu, kad tave suptų gausa? Ogi todėl, kad kai visko turi gausiai, tu tampi srautu... Тampi visų gėrybių, kokių tik gali būti, laidininku į šį pasaulį. Nesistengi nieko sulaikyti vien sau, nes žinai, kad gyveni juk ne amžinai ir iš tiesų žmogui reikia ne tiek jau ir daug. Tiesiog perleidi šias gėrybes per save ir kaip tik stengiesi daugiau atiduoti. Nesvarbu, kokios tos gėrybės, kokia ta gausa – tai gali būti pinigai, meilė, valgis, džiaugsmas... Visur kur svarbu būti šaltiniu, kanalu, kuriuo tai eina į pasaulį, žmonėms.

Laimingo žmogaus dėsnis

Kuo daugiau nuoširdžiai ir su meile atiduodi, tuo daugiau gauni. Taip sukurtas pasaulis, tokie Visatos dėsniai: viskas yra vientisa ir viskas susideda iš tų pačių dalykų. Todėl reikia stengtis pasidalyti su visu pasauliu tuo, ką pats turi, nes visas pasaulis aplink – dalis tavęs, o tu – šio pasaulio dalis. Tokia yra turtų, gausos ir finansinės gerovės paslaptis, o svarbiausia – toks ir laimingo žmogaus dėsnis! Kuo daugiau džiaugiesi dėl kitų, tuo daugiau džiaugsmo jauti pats. Dar senovės išmintis byloja: džiaukis kitų džiaugsmais, nes kitų džiaugsmas atneš džiaugsmą tau.

Taigi, jei nori būti finansiškai sėkmingas, išmok gyventi būtent viso ko gausoje. Ir dar: nustok, žvelgdamas į prabangius kitų daiktus, norėti tokių pat ir pavydėti. Pavydas apskritai trukdo finansiniam srautui tekėti į tavo vagą. Jis sukuria nereikalingų kliūčių kelyje. Atvirkščiai, pasidžiauk, kad kam nors pagaliau ėmė sektis, kad jo svajonės išsipildė – ir tada, pamatysi, ir tavosios labai lengvai ir greitai išsipildys!

Beje, pinigai ir meilė vienas su kitu labai glaudžiai susiję. Jeigu gyvenime atrasi, kas tau teikia tikrai didelį džiaugsmą ir malonumą, jei tavo darbas, užsiėmimas, galiausiai, hobis bus iš didelės nesavanaudiškos meilės, anksčiau ar vėliau ten atsiras ir pinigų. Nes pinigai – tai maloni premija už mėgstamą veiklą: juk kuo su didesne meile ką nors darysi, tuo didesnė gausa tave sups. Na, tai iliustruoti galima ir labai paprastu pavyzdžiu: jei kirpėjas, masažistas ar pardavėjas tave aptarnavo nuoširdžiai, savo darbą atliko su meile ir visas jo elgesys rodė, kad jis patiria didelį džiaugsmą dėl to, ką daro, tuomet tau (ir kitiems) tikrai norėsis vėl grįžti pas jį, kad dažniau pajustum šį nuostabų iš jo spinduliuojantį džiaugsmą. Meilė savam darbui, pasirinktam užsiėmimui padeda džiaugtis gyvenimu ir sukurti finansinę gerovę. Štai ir visa paslaptis.

2013 08 25 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt