trečiadienis, liepos 15 d.
Nebūk antis, žinok kosmetologijos tendencijas
tiesa.com

Svarbiausia – ideali oda Kosmetologai dabar didžiausią dėmesį skiria nebe taisyklingoms veido proporcijoms, o odos kokybei (lygus reljefas, be pigmentinių dėmių, paraudimų, aknės). Tokia tendencija pastebima visame pasaulyje – madinga nebe „išpūstos“ lūpos ar pabrėžti skruostikauliai, o lygi, švytinti veido oda. Ši tendencija atsirado Amerikoje, ją paskatino sociologinis tyrimas, kuris nustatė, kad patrauklumas tolygus sėkmingumui, o savo grožio puoselėjimas – tai ir duoklė visuomeninei padėčiai, ir savotiškas sėkmingumo rodiklis.

Populiariausios grožio procedūros

Šiuo metu tarp populiariausių grožio procedūrų pirmąją vietą užima odos šlifavimas lazeriu (ne veltui kosmetologai tvirtina, kad mūsų ateitis – lazerinės technologijos). Toliau reitinge rikiuojasi savų riebalų injekcijos, mikrobrazija ir hialurono rūgšties bei botulino toksino injekcijos.

Plastinių operacijų alternatyva

Dabar įvairios konsistencijos geliu kosmetologai gali modeliuoti veidą ne prasčiau nei plastikos chirurgai. Injekcijomis galima, pavyzdžiui, kuriam laikui išlyginti nosies formą, jei nosis labai riesta ar truputį kreiva. Ypatingas dėmesys skiriamas veido kontūrui pasmakrėje. Metams bėgant pasmakrės oda sudrimba, pasmakrės linija išduoda amžių, o gelis padeda vėl sumodeliuoti veidą.

Nebemėginama panaikinti visų raukšlių

Anksčiau kosmetologai mėgindavo visai panaikinti raukšles palei nosį ir stengdavosi suleisti kuo daugiau užpildo, todėl oda labai išsitempdavo ir neretai atrodydavo nenatūraliai. Dabar šių raukšlių nesistengiama panaikinti, jos tik mažinamos nedideliu kiekiu užpildo, o kosmetologas kartu dirba ir su skruostikaulio zona, modeliuoja visą veidą, dėl to pakyla lūpų kampučiai, kurie, savo ruožtu, būdami nusvirę tą nosies raukšlę ypač išryškina.

Išpūstos lūpos – praeitis

Nors gatvėse vis dar gali sutikti merginų su „pripūstomis“ lūpomis (tai – arba jų pačių įgeidis, arba prastas kosmetologo darbas), bet šioje srityje kosmetologas turėtų dirbti taip, kad apie jo atliktą darbą aplinkiniai nė neįtartų. Patyręs specialistas (o ir jūs pati) galite pridėti pieštuką prie nosies galiuko ir smakro ir taip labai paprastai pasitikrinti, ar tikrai lūpas reiktų didinti: mat jei lūpos nesiekia šios linijos, tai jas galima truputį pastorinti, o jei siekia ir jas vis tiek dar mėginsite „pagražinti“, – išvengti anties išvaizdos nepavyks...

2015 01 10 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt