antradienis, rugsėjo 22 d.
Neį­tikė­ti­ni ja­po­no dar­bai iš ba­lionų
Etaplius

Ma­sayos­hi Mat­su­mo­to yra sa­va­moks­lis me­ni­nin­kas iš Ja­po­ni­jos. Iš ba­lionų su­ku­ria to­kius stul­bi­nan­čius dar­bus, kad jie pri­me­na rea­lias skulptū­ras. Ar­ba galėtų tap­ti kuo pui­kiau­sia šven­čių ir va­karė­lių de­ko­ra­ci­ja. Tie­sa, šios koa­los, elniukai, vabzd­žiai ir ki­ti ba­lio­ni­niai gyvūnė­liai il­gai negyvena… Me­ni­nin­kas juos tie­siog su­sprog­di­na.

Šis jaunas japonas stebina savo talentu. Negana to, kad darbai atskleidžia jo kruopštumą, atidumą detalėms, bet, sukdamas balionus ir iš jų kurdamas gyvūnus, paukščius ir vabzdžius, vaikinas net nenaudoja klijų ar lipalo.

Daugiausia menininkas sukūrė gyvūnų, tačiau tarp jo darbų galima išvysti ir vonios instaliaciją, ir motociklą.

Galima lažintis, kad tokios žaismingos dekoracijos norėtų ne vienas smalsuolis ar šventės organizatorius. Bet M. Matsumoto savo darbų nepardavinėja ir nesiūlo savo paslaugų šventinėms dekoracijoms kurti.

Įdomiausia, kad tokie gyvūnėliai, vos tik atsiradę vaikino instagramo profilyje, yra susprogdinami. Vis dėlto savo sekėjų menininkas be nieko nepalieka – jis įkelia mokomuosius filmukus, kuriuose rodo visą kūrimo procesą.

2020 09 10 12:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt