pirmadienis, spalio 18 d.
Nelygi santuoka: kurie Zodiako ženklai dažniausiai ją sudaro
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Vyresnis partneris

Nelygios santuokos šiais laikais jau nestebina nieko. Visuomenė, nors ir smerkia tuos, kurie susituokia su 10 ir daugiau metų vyresniais už save, bet atvirai nebekritikuoja.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Partneris su patirtimi imponuoja Skorpionui, nes iš jo galima daug ko pasimokyti ir perimti. Skorpionui būdingas ambicingumas, tačiau jis nebijo triūso  Pasinaudodamas vyresniu partneriu, jis tikisi  pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui įdomiau bendrauti su vyresniais žmonėmis nei su bendraamžiais. Šio Zodiako ženklo atstovai į partnerius pasirinks už save protingesnį ir labiau patyrusį asmenį. Tokiam žmogui jie jaus šiltus, švelnius jausmus, todėl santuoka bus tvirta ir ilgalaikė.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta ką nors atiduoti kitiems. Vyresni partneriai atima energiją ir jėgas iš jaunesnių. Būtent tai ir verčia Šaulį užmegzti santykius su  vyresniu už save asmeniu.  Tokioje sąjungoje jis galės patenkinti savo pagrindinį poreikį – dalytis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai turi daug energijos. Ji trukdo Dvyniams nustygti vietoje, susikaupti ir nesiblaškant siekti užsibrėžtų tikslų. Vyresnis partneris raminamai veiks ir maldys šias nenuoramas, todėl jie sugebės realizuoti save ir įgauti daugiau pusiausvyros.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovams pinigai turi didelę reikšmę. Vandenis supranta, kad bendraamžiai negali jamsuteikti finansinio stabilumo. Tai ir verčia jį žvalgytis į pagyvenusių partnerių pusę ir užmegzti su jais meilės romanus.

2021 08 23 11:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt