trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Neprotingas žmogus visada sukelia daug triukšmo
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Triukšmingas vaikinas

Protingi nešaukia, nekelia balso. Jie nesibrauna į svetimą erdvę.

Protingieji nesistengia sureikšminti savęs tuščiomis kalbomis. Ir apskritai, kuo protingesnis žmogus, tuo mažiau triukšmo nuo jo sklinda. Ir tuo maloniau būna šalia jo kitiems.

Įsidėmėkite svarbiausią taisyklę, kaip atskirti žmones: protingi niekada netriukšmauja. Neprotingi visada sukelia labai daug įvairiausio triukšmo.

Pavyzdžiui, neprotingas asmuo triukšmaus vairuodamas automobilį. Jis signalizuoja ilgai, beprasmiškai ir nervingai.

Kvailys nesupranta, kad automobilio signalas yra išrastas tam, kad įspėtų kitus apie pavojingas situacijas kelyje. O jis signalą naudoja savo emocijoms išreikšti – ir visada tik neigiamoms.

Neprotingi žmonės apskritai mėgsta triukšmingas mašinas, ypač tas, kurios pravažiuoja miesto gatvėmis su laukiniu ūžimu ir gausmu. Kad sustiprintų efektą, tokie dar atsidaro langus ir pasileidžia muziką visu garsu, kad visas miestas girdėtų. Jiems atrodo, kad jeigu jų automobiliai kelia tokį garsą, tai jie atrodo reikšmingi kitų akyse.  O protingi aplinkiniai mato priešais save tik didelį metalo laužo gabalą.

Neprotingi žmonės garsiai šneka. Ir telefonu, ir asmeniniuose pokalbiuose, ir per susirinkimus.  Jie dalijasi smulkmenomis, detalėmis ir vardais, įtraukdami į savo reikalus visus aplinkinius. Reikia pridurti, kad tos smulkmenos paprastai būna nereikšmingos. Čia viskas labai paprasta – tikrai svarbių dalykų niekas aplinkiniams nepasakoja. Svarbūs dalykai mėgsta tylą.

Neprotingi žmonės mėgsta garsiai klausytis muzikos. Reikia pridurti, kad retai kada tai būna tikrai geri kūriniai. Todėl ta muzika, kurią žmonės klauso labai garsiai, paprastai nebūna kokybiška. Paradoksas, kad tokie žmonės neturi nei muzikinės klausos, nei gero skonio. Jie klauso ne muziką, o triukšmą, ra6o portalas Kluber.com.

Neprotingas žmogus kelia labai daug triukšmo visomis prasmėmis.  Daug tokių tipų pasitaiko socialiniuose tinkluose. Jie kaltina, demaskuoja, šmeižia,  peikia kitus, kursto konfliktus, neapykantą, neigia akivaizdžius dalykus, rašinėja piktus komentarus.

Protingas žmogus apsvarsto, pagrindžia savo mintį, parašo rišlų, kultūringą tekstą, kai nori kažką svarbaus pareikšti.

Protingi žmonės net socialiniuose tinkluose nekelia triukšmo.

Protingi žmonės supranta, kad triukšmo šiais laikais aplinkui ir taip per daug.  Jis nieko  gero neduoda. Tikrai reikšmingi darbai padaromi tyliai ir ramiai.

2021 06 22 15:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt