antradienis, liepos 5 d.
Neryžtingųjų trijulė: Zodiako ženklai, ilgiausiai apsvarstantys kiekvieną savo veiksmą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Neryžtinga

Dauguma žmonių gana greitai priima sprendimus, neretai net neapsvarstydami jų. O trijų Zodiako ženklų atstovai kruopščiai išnagrinėja visus variantus. Taip jie elgiasi dėl savo neryžtingumo.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta bendrauti. Aplinkiniai jiems dažniausiai simpatizuoja. Jie visada pasirengę padėti, gali duoti vertingą patarimą draugams ir sugeba greitai sugalvoti gudrų problemos sprendimą. Tačiau, kai reikalas susijęs su pačių Svarstyklių gyvenimu, jos ilgai ir kruopščiai apsvarsto kiekvieną savo žingsnį.

Net pasirinkdamos restoraną, kur galėtų papietauti su draugu, jos ilgai mąsto ir analizuoja, kur vertėtų nueiti. Mat Svarstyklėms sunku savarankiškai priimti sprendimą, kuris susijęs su jomis pačiomis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nepriklausomai nuo to, ar jai reikia nuspręsti ką nors nereikšmingo (pavyzdžiui, ar gerti kavą su pienu, ar be jo), ar kažką rimto (mesti darbą ar ne), Mergelė gali užtrukti svarstymų stadijoje gana ilgai. Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, pastebi daugybę vienos situacijos niuansų ir gali mąstyti apie savo būsimus veiksmus kelias dienas ar net kelis mėnesius.

Kad pagaliau pasirinktų reikalingą variantą, Mergelei patartina įsiklausyti į savo intuiciją. Mat pirmasis jos instinktas, dar prieš tai, kai ji pradeda abejoti, būna pats teisingiausias.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dažnai filmuose rodo, kaip ant besistengiančio priimti sprendimą personažo pečių atsiranda du maži žmogeliai, kurie aršiai ginčijasi. Neretai Dvyniai jaučiasi būtent taip, kai susiduria su sunkia dilema. Šio Zodiako ženklo atstovai išskirsto jaudinančią situaciją į teigiamas ir neigiamas puses ir niekaip negali nuspręsti, kaip jiems pasielgti.

Ir Dvyniai gali ilgam įstrigti šioje padėtyje. Kad tai neįvyktų, jiems reikia ne vieno ar kito varianto, o paprasčiausiai surasti kompromisą tarp jų.

2021 10 07 12:28
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt