šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
NHS skambina pavojaus varpais
tiesa.com

Nacionalinės Sveikatos Tarnybos (NHS) vadovai įspėjo, jog dėl nepakankamo finansavimo ligoninės negali užtikrinti pacientų gerovės ir suteikti jiems reikiamos pagalbos.

NHS vadovai, kreipdamiesi į vyriausybę, sakė, jog „skambina pavojaus varpais“, mat ilgi nepakankamo finansavimo metai lėmė, jog Nacionalinė Sveikatos Tarnyba neatlieka savo darbo taip, kaip turėtų, nesuteikia kvalifikuotos pagalbos pacientams ir susiduria su „neįmanomais“ reikalavimais.

Jeigu NHS lapkričio mėn. negaus papildomo finansavimo, jie turės imtis „drakoniškų priemonių“. Tarp tokių priemonių minimas selektyvus pacientų atrinkimas, kai kurių medicinos paslaugų tiekimo nutraukimas, darbuotojų atleidimas ir kainų didinimas.

„NHS Trust“ vadovas Chris Hopkins įspėjo, jog dabar yra pats metas vyriausybei suprasti, jog su dabartiniu finansavimu Nacionalinė Sveikatos Tarnyba negali tinkamai atlikti savo darbo. Jis aiškino: „Vienas iš 10 žmonių turėjo laukti ilgiau nei keturias valandas tam, kad būtų apžiūrėtas medikų. Šiuo metu operacijų laukia net 3,9 mln. žmonių – tai didžiausias skaičius nuo 2007 metų“.

Vyriausybės atstovas savo atsakyme teigė: „Mes suprantame, jog NHS patiria daug spaudimo ir susiduria su problemomis, bet mes tikimės jog jie užtikrins, jog pacientai ir toliau bus gydomi greitai ir efektyviai“.

NHS ištiko krizė

Trečdalis pacientų sulaukia klaidingos diagnozės

2016 09 12 07:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt