trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Nori būti gražus ir sveikas? Tai mylėk ir mylėkis!
tiesa.com

Malonumo hormonai žmogaus organizme vaidina išties be galo svarbų vaidmenį. Tai neginčijamai rodo JAV seksologų atlikti tyrimai, kuriais pagrindžiama žmogaus per gyvenimą patiriamo malonumo jausmo įtaka žmogaus sveikatai.

Taigi, skundžiatės migrena ar galvos skausmais? Nesigriebkite tabletės, verčiau... pasimylėkite! Organizme išsiskyrę malonumų hormonai užslopins spazminius galvos skausmus.

O ar pastebėjote, kad po gero sekso miegate ilgai ir saldžiai, nepabusdami? Vadinasi, patyrę palaimą puikiai atsipalaidavote ir fiziškai, ir emociškai – o tai sveikatai labai naudinga būsena. Taigi, jei mylėsitės reguliariai, nemiga jūsų niekada nepasiglemš. O gilaus miego metu puikiai pailsi visas organizmas ir visos jo sistemos. Puikiai išsimiegoję ne taip skausmingai reaguosite ir į stresines situacijas, kurių išvengti gyvenime nepavyksta.

Norite ilgai išlikti gražus? Kaip žinia, mylėdamiesi susijaudiname, tad kraujas ima greičiau tekėti mūsų organizme. Gauname daugiau deguonies, todėl greičiau pasišalina toksinai ir kitos kenksmingosios medžiagos – štai kur slypi paprasta paslaptis, kodėl mylinčių (ir mylimų!) moterų oda tampa švelni ir gyvybinga, labiau blizga akys, plaukai. Besimylinčios poros iki senatvės išsaugo jaunatvišką išvaizdą, nes seksas padeda organizmui kaskart atsinaujinti, iš dalies atstoja fizinę treniruotę. Seksologai yra suskaičiavę, kad lytinės sueities metu vidutiniškai sudeginama apie 150 kalorijų.

Įrodyta, kad reguliarus seksas gerokai sumažina vyrų prostatos ligų riziką. Didesnis estrogeno kiekis moters organizme smarkiai sumažina galimybę susirgti širdies ligomis – o juk jei gyvenate reguliarų lytinį gyvenimą, tai organizme testosterono ir estrogeno lygis visuomet yra šiek tiek aukštesnis! Beje, testosteronas ne tik skatina seksualinį susijaudinimą, bet ir stiprina kaulus bei raumenis.

Be to, visiems žinoma, kad teigiamos emocijos (geras seksas jų neabejotinai suteikia!) veikia kaip geriausias antidepresantas, beje, neturintis jokio šalutinio poveikio.  

2015 02 14 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt