antradienis, liepos 14 d.
Nuobodžiam seksui tarkite NE!
tiesa.com

Tik labai mažas skirtumas skiria laimingą ir nelaimingą žmonas. Mes vis ieškome pribloškiančių patarimų, iš pagrindų pakeisiančių mūsų seksualinį gyvenimą, vietoj to, jog tiesiog įvaldytume pačius paprasčiausius.

Visų pirma pagalvokite apie tai, kas jums patinka jūsų partneryje bei kodėl džiaugiatės savo santuoka ir mažiau dėmesio skirti tiems dalykams, kuriuos reikia tobulinti.

Antra labai svarbi taisyklė - į pagalbą pasitelkti pagrindinius santykių elementus bei juos nuolatos tobulinti. Tad jei iš tiesų norite pagyvinti savo seksualinį gyvenimą, siūlome perskaityti šias 4 paslaptis, padėsiančias įžiebti ugnį miegamajame.

1. Atgaivinkite senus įpročius. Jei jau kurį laiką nesimylėjote, patariame visą procesą pradėti iš naujo, nuo pat pagrindų. Pamenate tuos malonius apsikabinimus, glamones ir bučinius, kuriais apipildavote vienas kitą santykių pradžioje? Tad vienas iš būdų padėsiančių sužadinti jūsų intymumą ir vėl sustiprinti jūsų ryšį yra pasitelkiant apkabinimus, kurie padės visiškai atsipalaiduoti jūsų kūnams. Šis mažytis ritualas nuramins jūsų protą ir leis geriau pajusti kūną.

2. Susikoncentruokite ties pačiu procesu. Orgazmas neturėtų būtų jūsų pagrindinis tikslas, vietoj to jums vertėtų išgyventi dabarties momentą, būti dėmesingam savo kūno pojūčiams, palaikyti tiek akių kontaktą, tiek suvienodinti savo kvėpavimą su savo partneriu. Tai padės sumažinti nerimą ir jaustis artimiau su mylimuoju.

3. Daugiau seksualumo. Įvaldžius du pirmuosius punktus siūlome išmėginti ir kitus, ne ką prastesnius. Vienas iš jų, tai glamonės ir bučiniai, leiskite sau pasijusti taip lyg vis dar būtumėte paaugliai, masažuokite vienas kitą ir nebūtinai tai darykite be rūbų. Taip pat, norint praturtinti savo žinias šioje srityje ir pagerinti sekso kokybę santuokoje rekomenduojame skaityti knygas apie aistros sužadinimą, išbandyti tantrinį seksą ar įsigyti naują sekso žaisliuką.

4. Sutramdykite negatyvius įsitikinimus. Jei nesate patenkinta savo kūnu, jau šiandien pat galite pradėti kartoti pozityvius teiginius, tokius kaip: „Aš graži ir seksuali“, padėsiančius kovoti prieš neigiamas, save menkinančias mintis, neleidžiančias mylėti savęs, tokios kokia esate. Leiskite sau pajusti savo seksualinę esybę, būkite žaisminga, kūrybinga, spontaniška, atvira ir nebijokite parodyti, jog esate pažeidžiama. Net ir blogoms mintims aplankius stenkitės iš naujo apibrėžti, ką gi jums reiškia seksas dabar ir kokį jį įsivaizduojate jūsų santuokos ateityje.

2016 05 07 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt