ketvirtadienis, birželio 24 d.
Nuostabios idėjos vėlyviesiems savaitgalio pusryčiams
Alfa.lt

Šiandien TV3 laida „La maistas“ svečiavosi pusryčių restorane „Kavos era“. Restorano šefė Živilė ir Tomas Rimydis bei Vylius Blauzdavčius pasidalins nuostabiais receptais, kuriuos galėsite pasigaminti savaitgalio pusryčiams, kai niekur nereikia skubėti ir galima ramiai pasimėgauti gardumynais kartu su visa šeima. Tad, žiūrėkite ir semkitės idėjų!

Grilio ekspertas Vylius Blauzdavičius gamins virtų bulvių blynelius su sūriu ir kukurūzais. „Šitie blynai labai sotus, taigi tikrai tiktų ir pietums. Jei neturite šviežių kukurūzų, juos puikiai galite pakeisti konservuotais. Aš naudoju čederio sūrį. Čederį pasirinkau dėl jo skonio ir dėl to, kad labai gerai lydosi net ne prie aukštos temperatūros“, – apie savo patiekalą kalbėjo Vylius.

Istorinės virtuvės žinovas, profesionalus virtuvės šefas Tomas Rimydis gamins omleto suktinį su sūdytu upėtakiu. Jis, kaip visada, ne tik gamina, bet ir turi ką įdomaus papasakot.

„Pusryčiai yra labai svarbus dalykus, neatsiejamas nuo dienos pradžios. Pusryčiai mūsų istoriniuose šaltiniuose pradėti aprašyti 1834 m. Iki tol tai buvo labai privatus reikalas, nebūdavo apie tai kalbama. Pusryčiai tokie, kokius juos valgom dabar – sumuštiniai, kava, arbata, meduoliai, kiaušiniai – atsirado tarpukariu“, – pusryčių istoriją papasakojo Tomas.

Restorano virtuvės šefė Živilė paruoš pusryčių skrebutį su avokadu, burokėlių humusu ir be lukšto virtais kiaušiniais. Ji pasidalins patarimais ir pademonstruos, kaip išvirti tobulą kiaušinį be lukšto.

Dar daugiau patarimų ir receptų – sekmadienį 9.30 val. laidoje „La maistas“ per TV3. 

2020 10 17 12:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt