pirmadienis, lapkričio 30 d.
Nusiimkite rožinius akinius: 10 žiaurių tiesų, kurios padės atsikvošėti
Alfa.lt

Galima pasijusti priblokštiems, kai suvokiame, kad niekas neprivalo rūpintis mūsų sveikata, pasiekimais, karjera, džiaugtis mūsų laime ir ateiti mums į pagalbą sunkiais momentais.

Egzistuoja kelios nemalonios tiesos, kurias kiekvienas iš mūsų turi anksčiau ar vėliau suvokti.

1. Mokymasis nesibaigia niekada

Pasaulis juda pirmyn taip veržliai, kad nemažai veiklos sferų tiesiog tampa nebereikalingos. Niekas negali garantuoti, kad jūsų darbiniai įgūdžiai maitins jus iki pensijos. Tai reiškia, kad būtina kiekvienu metu būti pasirengusiam tobulėti, tapti aukštesnės kvalifikacijos specialistu arba įsisavinti kitą profesiją.

2. Geras žmogus ir geras profesionalas – skirtingi dalykai

Kolegos neims kentėti mūsų klaidų ar atsainaus darbo tik dėl gražios jūsų išvaizdos. Net jeigu esate kompanijos siela, puikus žmogus ar meniškai siuvinėjate kryželiu, vadovai vis tiek pareikalaus pateikti aiškius pagrindinio darbo rezultatus. Jeigu organizacija negaus naudos iš jūsų darbo, tai jūsų vietą užims kitas kandidatas – aktyvesnis ir perspektyvesnis darbuotojas.

3. Paminklo už jūsų darbą jums veikiausiai niekas nepastatys

Jeigu nuolat aukojate savo laiką, sveikatą ir asmeninį gyvenimą, kad atliktumėte visus kitų nebaigtus darbus, padėtumėte kolegoms, tai nesitikėkite, kad kas nors tinkamai įvertins jūsų auką. Pamažu vadovai ir bendradarbiai pripras prie jūsų pasiaukojimo, priims jį kaip faktą ir ims versti ant jūsų galvos viską, ko nenorės daryti patys. Kol jūs stengsitės vienu metu įveikti po kelis darbus, jie maloniai šnekučiuosis ir naršys po internetą. Nejaugi tikėjotės, kad visi privalo jus girti?

4. Jūs esate centras, bet tik savo visatos

Kaip dažnai būna skaudu, kai niekas nepastebi naujos šukuosenos ar suknelės, nupirktos už pasakišką sumą. O kada jūs patys džiaugėtės dėl naujo kolegės kostiumėlio? Yra ir teigiama šio medalio pusė: vargu ar kas pastebės susiūtą pėdkelnių skylutę ar susilamdžiusias kelnes. Žinoma, jeigu jūs neimsite apie tai garsiai kalbėti kitiems.

5. Tai, kas jūs esate , yra jūsų pasirinkimo pasekmės

Paprasta tiesa: vienintelis žmogus, kuris bus atsakingas už jūsų poelgius, esate jūs. Jeigu nemokate vairuoti automobilio, tai tik todėl, kad neišmokote.. Sutuoktinis įžeidinėja – vadinasi, jūs jam tai leidžiate. Niekas nekaltas, kad jūs taip ir neįgijote aukštojo mokslo diplomo, nepakeitėte gyvenimo vietos ar laiku nesusituokėte.

6. Neturėsite antros galimybės padaryti pirmojo įspūdžio

Galite ,kiek tik norite, svarstyti, kad svarbiausia žmoguje yra išsiauklėjimas, išsilavinimas ir akiratis, o išvaizda neturi tiek reikšmės. Tačiau pirmas žmogaus įvertinimas visada padaromas pagal jo išvaizdą. Kai bandysite įsidarbinti, jums reikės padaryti įspūdį ne tik savo profesiniais sugebėjimais. Bus vertinama visa išvaizda, bendravimo įgūdžiai. Per pasimatymą taip pat turite būti gerai apsirengę, susitvarkę ir ne per daug drovūs.

7. Paskui jus niekas neims ilgai bėgioti

Suaugą žmonės retai kada žaidžia gaudynes. Numeris „Dabar įsižeisiu, papūsiu lūpas ir visi ims prašyti manęs pažaisti su jais“ nustoja veikti, kai išaugame iš vaikų darželio amžiaus. Jūsų neims ilgai laukti. Kada nors susiklostys situacija, kai aplinkiniai nuspręs, kad su jumis neįdomu.

8 .Asmeninio efektyvumo kursų užsiėmimai neduoda naudos

Galima kasdien vizualizuoti savo tikslus, klijuoti į albumus prabangių vestuvinių suknelių nuotraukas ir laukti milijonieriaus, kol jis pasipirš, ir nesulaukti niekada. Visos tos technikos pradeda veikti tik tada, kai jūs patys imate energingai siekti trokštamo tikslo.

Be to, kai kurie kursai būna net pavojingi. Jie moko, kaip manipuliuoti kitais žmonėmis. O merginoms, kurios baigė moteriškumo pamokas ir dabar mano, kad užteks apsivilkti ilgą suknelę, nueiti į grožio saloną, ir jau laukia pergalė, teks skaudžiai nusivilti.

9. Aukoti save – nedėkingas užsiėmimas

Kaip dažnai mes ištariame frazę: „Aš stengiuosi, o mano pastangų niekas neįvertina“? L:aikas prisipažinti sau, jog mūsų niekas neprašo aukotis. Dar daugiau: mūsų aukojimasis būna našta aplinkiniams ir artimiesiems. Toks įkyrumas tik sukelia susierzinimą ir sutrikdo. Ši taisyklė turi tik vieną išimtį – kai abu partneriai patiria pasitenkinimą iš tokių santykių.

10. Yra žmonių, kurie kur kas geresni už mus

Smarkus smūgis savimeilei bus suvokimas, kad visada atsiras žmonių, kurie yra jaunesni, gražesni, protingesni, sėkmingesni už mus. Žinoma, gali koketiškai klausinėti aplinkinių: „Kiek man metų pagal išvaizdą?“ ir tikėtis atsakymo: „18“. Tačiau kasmet drabužiai taps vis ankštesni, plaukai – retesni, o raukšlės – gilesnės.

Vyrai išmoks įtraukti pilvą ir slėpti plikę, o moterys rinksis drabužius, nepabrėžiančius dekoltė zonos, rašo „Econet“.

Šios žiaurios tiesos padės suvokti savo unikalumą šiame pasaulyje. Jūs esate – nepakartojami. Ir tai yra nuostabu!

2020 10 28 06:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt