antradienis, rugpjūčio 9 d.
Nusivylę darbu: kokie Zodiako ženklai norės šią vasarą pakeisti darbą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Nusivylimas darbu

Visi suaugę žmonės dalyvauja kokioje nors profesinėje veikloje. Būtent ji padeda ir užsidirbti pinigų pragyvenimui, ir pademonstruoti savo sugebėjimus.

Dauguma žmonių savo darbą vertina neutraliai, įžvelgia jame ir pliusų, ir minusų. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai šią vasarą jausis nusivylę savo darbu ir norės viską mesti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Kūrybingi šio Zodiako ženklo žmonės įdeda savo sielą į viską, ką daro. Žuvys randa pritaikymą savo talentams net ir įprastuose darbuose, todėl juos atlieka kokybiškai. Tačiau šią vasarą jų pastangos liks nepastebėtos.

Šio Zodiako ženklo atstovus tas žeis ir skaudins, jiems atrodys, kad veltui stengėsi, kad tiek energijos, laiko ir pastangų išeikvojo beprasmiškai. Dėl to Žuvys nusivils, jos nuspręs, kad savo įgūdžius geriau pritaikyti kur nors kitur, ir pradės rimtai svarstyti apie išėjimą iš darbo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta demonstruoti save. Jie turi parodyti kitiems savo sugebėjimus, kad sulauktų pripažinimo ir komplimentų. Ir šią vasarą Liūtas naudos tą pačią taktiką, tačiau kažkas vyks ne pagal jo numatytą planą.

Liūtas bus šiek tiek išsiblaškęs ir atsainiai vykdys savo pareigas, tačiau to net pats nepastebės. Dėl to jis darys klaidų, nesugebės atpažinti priežastinių ryšių. Liūtui atrodys, kad šis darbas jam per prastas, kad negali jame tinkamai atsiskleisti, todėl jausis nusivylęs, nesuprastas ir nevertinamas.

O Liūtui nėra nieko baisiau, kaip netekti kitų susižavėjimo ir pagarbos. Jis pradės ieškoti tokios darbo vietos, kurioje galėtų kitus stebinti savo laimėjimais ir nuolat būti dėmesio centre.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai vasarą pasijus pervargę, nusilpę. Jie trokš poilsio. Kasdienis darbas atrodys nuobodus ir įgrisęs „iki kaulų smegenų“. Toks nepasitenkinimas gali net pakenkti jo sveikatai.

Dėl šios priežasties jis nebesusitvarkys su profesinėmis pareigomis, ieškos pasiteisinimų ir visaip stengsis išsisukti nuo užduočių, permesti jas kolegoms.

Kažkuriuo metu Vandenis nuspręs, kad darbas jam apskritai per sunkus ir pernelyg nuobodus, kad atėjo laikas ieškoti kito varianto. Tokios mintys ims suktis jo galvoje be perstojo, kol imsis konkrečių veiksmų padėčiai pakeisti.

2022 07 05 15:08
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt