penktadienis, rugpjūčio 6 d.
Paleisti buvusį mylimąjį ne visada reiškia pasiduoti
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Sudie

Kartais paleisti žmogų būna taip sunku, kad mes verčiau pasirenkame išsaugoti nesveikus santykius.  Taip elgdamiesi, išduodate save. Jūs patys nusprendžiate būti nelaimingu žmogumi.

Jūs negalite paneigti, kad santykių nutraukimas ir šio fakto pripažinimas yra kažkuo panašūs į sprendimą pasiduoti.

Nuolat prisimenate viską, kas gero buvo praeityje tarp jūsų ir partnerio. Šie prisiminimai verčia jus manyti, kad išeidami pamestumėte savo antrąją pusę. Tai jums atrodo tolygu pasaulio pabaigai.

Bet ar taip yra iš tiesų?

Turite suprasti, kad netapsite vėl laimingi, kol nepaleisite jo. Paleisti, vadinasi, pasirūpinti savimi ir pagerinti savo gyvenimą. O dar tai yra procesas. Ir kad visiškai išgytumėte, reikia pereiti per visus jo etapus.

Tikrai, tai nėra lengva. Paanalizuokime penkis atsigavimo po santykių nutraukimo etapus.

1. Neigimas

Viskas prasideda nuo neigimo. Mes manome, kad mūsų partneris negali išeiti, kad jis būtinai sugrįš, ir viskas bus kaip anksčiau. Tikriname visus gaunamus pranešimus ir praleistus skambučius. Maldaujame, kad jis sugrįžtų ir „išgelbėtų“ mus. Tačiau to nebus.

Turite susilaikyti nuo mėginimų susisiekti su juo. Pasistenkite suprasti, kad viskas, kas vyksta, išeis jums į gerą.

2. Pyktis

Šiame etape jūs pagaliau suprantate, kas įvyko. Suvokiate, kad privalote paleisti jį, paskui sukate galvoje visus prisiminimus apie tai, kas vyko jūsų santykiuose.

Jūs pradedate kaltinti buvusį partnerį ir smerkti jo poelgius. Norite keršyti ir trokštate, kad jis sumokėtų už viską, ką bloga jums padarė. Nusiraminkite ir pasistenkite atleisti savo buvusiajam už viską, ką jis padarė.

3.  Pakaitalų ieškojimas

Šis pakaitalų periodas ir bandymai užsiimti tokiais dalykais, kurie padėtų išgyventi išsiskyrimą. Vieni  pasineria visa galva į darbą, kiti pradeda piktnaudžiauti alkoholiu, kai kurie verkia, o kai kurie kaltina visą pasaulį dėl to, kas įvyko. Taip mes stengiamės pasijusti geriau ir išvaduoti sielą nuo kančių. Bet iš tikrųjų tokios priemonės nepadeda.

4. Depresija

Jūs nusileidžiate į patį dugną. Šiame etape  liūdėsite ir jausitės sutriuškinti, rašo portalas Cluber.com. Bet nepamirškite, kad po to pradėsite mėgautis gyvenimu. Viskas, ko iš jūsų reikia, tai būti kantriems ir geriems sau. Turite suvokti, kad jūs visada turėsite save. Priimkite ir pamilkite save tokį, koks esate.

5. Priėmimas

Vienaip ar kitaip jūs susitaikysite su būtinybe paleisti. Surasite racionalų paaiškinimą savo emocinėms kančioms ir pradėsite judėti į priekį. Nereikia nerimauti – jums tikrai pavyks. Jūsų siela stipri!

2021 06 20 14:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt