penktadienis, rugsėjo 18 d.
Paprasčiausias būdas gauti atsakymą iš savo pasąmonės
Alfa.lt

Kiekvienas žmogus gali išmokti kalbėtis su savo kūnu ir gauti iš jo atsakymus. Ir kiekvienas žmogus yra pajėgus padėti savo kūnui išgyti. Jums nebūtina turėti medicininio išsilavinimo, reikia tik noro mokytis.

Daktaras Bradlis Nelsonas, knygos „Emocinis išgijimo kodas. Pasąmonė gydo bet kokią ligą“ autorius, tvirtina, kad raumenų testavimas leidžia gauti informaciją iš mūsų pasąmonės. Jis visiškai pasitiki kūno išmintimi ir yra įsitikinęs, kad per raumenų testą ji gali perduoti mus savo vidines žinias.

Pokalbis su kūnu: siūbavimo testas

Tai paprasčiausias būdas gauti atsakymą iš savo pasąmonės. Jis atliekamas stovint. Poza turi būti laisva ir patogi. Patalpoje neturi būti dirgiklių, pavyzdžiui, kitų žmonių, įjungto televizoriaus ar muzikos.

Atsistokite tiesiai. Kojos pečių plotyje – taip bus lengviau išlaikyti pusiausvyrą. Rankos nuleisto prie šonų.

Nusiraminkite ir pasistenkite visiškai atsipalaiduoti. Jei patogu, užmerkite akis.

Po kurio laiko suvoksite, kad negalite išbūti visiškai nejudrioje padėtyje. Jūsų kūnas ims linkti į kurią nors pusę.

Palinkimas atgal

Jeigu mintyse nustatysite teiginį, kuris pasirodys teigiamas – tikras arba tinkamas, jūsų kūnas sureaguos korpuso palinkimu į priekį (maždaug po 10 sekundžių).

Jeigu tvirtinimas pasirodys neigiamas – klaidingas arba netinkamas, korpusas atsiloš atgal.

Kaip augalas linksta į šviesą, taip ir kūnas palinksta į teigiamos energijos pusę ir tarytum atšoka ar atsitraukia nuo to, kas bloga, kas kelia jam grėsmę.

Testo metu sąmonė turi būti švari

Būtinai įsitikinkite, kad prieš ištardami savo teiginį išvalėte sąmonę nuo kitų minčių. Jeigu jūsų dėmesys klaidžios, pasąmonei bus sunkus nustatyti, į kokį klausimą ji turi atsakyti. Kas tada atsitiks? Jeigu uždavę klausimą, jūs iškart prisiminsite vakarykštį audringą barnį su vyru (ar žmona), veikiausiai jūs atsilošite atgal, nes prisiminimai nebus malonūs, ir jūsų kūnas natūraliai stengsis nuo jų atsiriboti.

Svarbu turėti kantrybės. Iš pradžių, kol dar tik įsisavinate metodiką, kūnui gali prireikti daugiau laiko, kad atsakytų. Nereikia nusiminti ir sunerimti, treniruokitės toliau ir laukimo laikas greitai sutrumpės.

Daugumai žmonių, atliekant šį testą, būna sunku nors akimirkai atsisakyti sąmoningos kūno kontrolės ir leisti jam daryti tai, ką nori. Reikia treniruotis tol, kol tas pavyks.

Svarbiausia visiškai susikoncentruoti į tą klausimą ar teiginį, kuris jums rūpi. Paprasčiausiai nusiraminkite, išvalykite savo protą nuo pašalinių minčių ir leiskite pasąmonei pasikalbėti su jumis kūno kalba.

2020 08 30 10:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt