ketvirtadienis, liepos 2 d.
Paramediko iš Mančesterio vos nenužudė gurkšnis McDonald’s kavos
tiesa.com
facebook nuotrauka

Paramediku dirbantis George Brown su kolega į greito maisto užkandinę užsuko puodelio kavos, tačiau šis sprendimas jam vos nekainavo gyvybės. Dėl aptarnaujančio personalo klaidos pienui alergiškas vyras paniro į anafilaksinį šoką.

Paramediką teko skubiai vežti į gydymo įstaigą po to, kai McDonald’s darbuotojai jam padavė ne tą gėrimą.   22 metų amžiaus George Brown Mančesterio Piccadilly Gardens McDonald’s užkandinėje užsisakė juodos kavos, tačiau darbuotojas jam padavė karšto šokolado su pienu.   Vyrui pasireiškė tokia stipri alerginė reakcija, kad jį teko skubiai vežti į ligoninę.   Po incidento George susisiekė su McDonald’s ir pranešė apie įvykį. Atsiprašydami jie jam pasiūlė naują puodelį kavos, pusryčius bei £10 išleisti McDonalds užkandinėje.   George sakė: „siūlymas padaryti man naują puodelį kavos - užgaulus.   Jų padaryta klaida galėjo nusinešti gyvybę, tačiau jų atsiprašyme supratimo, kaip tai rimta - nematyti.”

George teigė specialiai naudojęs užsakymų teikimo kompiuterį tam, kad sumažintų žmogiškosios klaidos riziką.   McDonald’s pranešė Šio padalinio darbuotojams suorganizavę papildomus mokymus apie alergenus maiste.   Paramedikas, kuris pripažįsta, kad prieš gurkštelėdamas iš puodelio, nepatikrino, kas jo viduje, sako, kad jam labai pasisekė, kad šalia buvo kolega, išsyk supratęs, kaip elgtis.   Aš gurkštelėjau gėrimo ir išsyk viską išspjoviau, tačiau ėmė tinti mano liežuvis. Aš dusau, svaigo galva. Alerginės reakcijos rizika - jos neprognozuojamos, niekad nežinai, ar nesidarys blogiau.   Galėjau mirti” - pasakojo George.   Jo kolega vyresnysis paramedikas Richard McManus išsyk suleido George reikalingų vaistų ir iškvietė skubios pagalbos komandą, nuvežusią vyrą į Mančesterio Karališkąją ligoninę, kur šis prarado sąmonę, tačiau gydytojams pavyko stabilizuoti jo būklę.  

2019 05 19 11:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt