antradienis, balandžio 20 d.
Pasidalijo nagų nuotrauka - sulaukė skatinimų pasirodyti gydytojams
tiesa.com

Socialiniame tinkle pasidalijusi savo nagų nuotrauka, moteris buvo paskatinta kuo greičiau kreiptis į gydytoją. Anglijoje gyvenanti Jean Williams Taylor manė, kad keistą nagų formą ji paveldėjo iš savo artimųjų. Tačiau po to, kai nuotrauką pamatė vienas gydytojas ir susirūpino jos sveikata, moteris sunerimo.

53-ejų Jean jau buvo pripratusi prie savo keistos formos nagų. Ji manė, kad tokią jų formą paveldėjo iš savo mamos, kuriai buvo nustatytas plaučių vėžys. Tiesa, moteris nė nenumanė, kad tai kažkaip gali būti susiję ir su jos vis prastėjančia sveikata.

Iš pradžių socialinių tinklų vartotoja pagalvojo, kad į jos nagus dėmesį atkreipęs gydytojas šiek tiek per jautriai į tai sureagavo, tačiau Jean vis tiek apsilankė ligoninėje. Medikai nustatė, kad moters nagai gali būti vienu iš plaučių ar širdies ligų požymių.

Po daugybės tyrimų Jean sužinojo, kad jos plaučiuose aptikti du golfo kamuoliuko dydžio augliai.

Pasidalijusi savo istorija feisbuke, Jean sulaukė gausybės palaikymo žinučių. „Jaučiuosi puikiai, žinodama, kad esu ne viena. Vos prieš porą dienų paaiškėjo mano diagnozė. Gydytojai plaučiuose aptiko du golfo kamuoliuko dydžio auglius. Džiaugiuosi, kad savo įrašu paskatinau jus pažvelgti į savo nagus ir pasirūpinti sveikata“, – teigė ji.

Kaip rašoma Shared.com, moteris į savo klientų nagų formą dėmesį atkreipti skatina ir manikiūro salonuose dirbančius žmones.

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 11 29 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt