trečiadienis, liepos 6 d.
Pasitiki ir neatima laisvės: 3 vyriški Zodiako ženklai, kurie nevaržo savo mylimosios
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Santykiai

Kad romantiški santykiai išliktų ir neiširtų per trumpą laiką, yra būtinas pasitikėjimas/.

Daug vyrų, kurie nepasitiki savimi ir bijo prarasti partnerę, ima ją smarkiai kontroliuoti, įvairiomis manipuliacijomis apriboja jos socialinius kontaktus ir

atima iš jos galimybę pačiai rinktis tai, kas jai patinka. Su laiku tokie santykiai pradeda braškėti, nes meilė negali išlikti nelaisvėje.

O kai kurie vyrai, vertinantys asmeninę laisvę, puikiai supranta, kad ir kitam žmogui svarbu jaustis neįkalintam, Jie stengiasi ieškoti kompromisų su partnere ir per daug nevaržyti jos.

3 Zodiako ženklų vyrai nekelia beprasmiškų pavydo priepuolių ir neįtarinėja be reikalo savo išrinktosios.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui laisvė yra pats vertingiausias dalykas pasaulyje. Jis visada stengsis išlikti savimi, bet kokioje situacijoje elgsis savo nuožiūra. Šauliui reikia būti savimi ir savarankiškai priimti svarbius sprendimus.

Savimi pasitikintis ir kompleksų nekankinamas Šaulys nesistengs paversti partnerės savo nuosavybe. Jis suteiks jai pakankamai laisvės, kad nesijaustų nuskriausta ir kad jų sąjungoje matytų lygybę.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Svajingi šio Zodiako ženklo vyrai nemato prasmės kovoti su moterimis dėl valdžios namuose. Žuvų vyrai mieliau plaukia pasroviui ir nepriešgyniauja beprasmiškai. Jie renkasi būti laimingi, o ne būti teisūs bet kokia kaina.

Nereikia stebėtis, kad tokio vyro partnerė turi galimybę pati priimti visus sprendimus, nesitarti su jais jokiais klausimais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo vyrai taip mėgsta laisvę, kad nelabai kreipia dėmesį į kitus. Vandenis nepersekioja ir nekontroliuoja savo partnerės, leidžia jai gyventi savo nuožiūra ir užsiimti savo asmenine raida. Mat šio Zodiako ženklo atstovams svarbu, kad jų partnerė būtų įdomi asmenybė, nuolat vystanti savo intelektą.

Vandenis pasitiki ir gerbia savo išrinktąją. Ji gali daryti ką nori, niekas jai dėl to nepriekaištauja. Vandeniui svarbu pačiam išsaugoti savo laisvę, kad niekas nesikištų į savo gyvenimą ir jam nediktuotų, kaip elgtis, ką daryti. Todėl jis suteikia tą pačią laisvę ir partnerei.

2022 04 15 12:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt