antradienis, liepos 5 d.
Patarimai trims Zodiako ženklams, kaip balandžio mėnesį išbristi iš aklavietės
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Aklavietė

Netikėtai pasikeitusios aplinkybės kartais nustumia žmogų į kampą., tada jam atrodo, kad nebėra jokios išeities iš aklavietės, kurioje atsidūrė.

Padėties be išeities niekada nebūna. Kad pasikeistų aplinkybės, reikia skubiai pakeisti savo elgseną ir veiksmus.

Astrologų patarimai tiems, kurie balandžio mėnesį atsidurs tokioje situacijoje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Dėl savo ramybės ir produktyvumo šio Zodiako ženklo atstovai turėtų vengti ginčų ir nereikalingų pokalbių su aplinkiniais.

Ginčai ir apkalbos gali užblokuoti jiems kelią ir trukdyti laisvai judėti į priekį. Reaguoti ir gintis nuo šmeižto reikia tik kraštutiniais atvejais, pasitelkus į pagalbą patikimus asmenis.

Nereikia bijoti nedidelių pokyčių, kurie įvyks profesiniame gyvenime. Prisitaikymo etapo sunkumai greitai praeis. Vadovai pastebės ir įvertins išradingą Jaučio darbą ir sugebėjimus.

Visi Jaučio planai ir tvarkaraščiai turi būti griežtai fiksuoti, nes jie padės rasti spragą aklavietėje.

Naujos idėjos ir sprendimai ateis į galvą atsipalaidavimo momentais. Patartina stengtis kuo dažniau išeiti pasivaikščioti gryname ore.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Gerai neapgalvoti poelgiai darbe ir spontaniški veiksmai tik trukdys Skorpionui antrąjį pavasario mėnesį. Tiesa, asmeniniame gyvenime prasidės šioks toks prašviesėjimas, tačiau tik su sąlyga, kad Skorpionas niekam neduos jokių pažadų, kurių nesiruošia ar negali garantuotai ištesėti.

Bet kokioje kritinėje situacijoje reikia vengti nesutarimų su viršininkais. Visi ginčai gali nuvesti į aklavietę, iš kurios išeiti bus galima, tik pereinant į kitą darbą.

Užuot prieštaravęs ir ginčijęsis su vadovais, Skorpionas turėtų susikoncentruoti į savo nebaigtus darbus, kurių susikaups daug. Jis manys, kad viršininkai yra kvaili ir visas kolektyvas – tikra avių banda, o iš tikrųjų problemos jį užgrius dėl jo paties neorganizuotumo ir disciplinos stokos.

Asmeniniame gyvenime Skorpionui patartina prisiimti atsakomybę už santykius su mylimu žmogumi. Įsipareigojimai ir jų vykdymas šiuo atveju padės sukurti tvirtą pagrindą ateičiai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys balandžio mėnesį galės išspręsti bet kokias problemas darbe, tik pasitelkusios humoro jausmą ir išsaugodamos ramybę. Vadovai bus linkę elgtis kaip niekad autoritariškai ir despotiškai, todėl protingiausia išeitis bus pasinerti į kūrybą ir liautis savęs gailėti.

Savitvarda, ramybė, sąmojis ir sugebėjimas pažvelgti į įvykius iš šalies padės Žuvims ištverti nemalonų periodą ir nė kiek nenukentėti. Naujų išgyvenimų ir įspūdžių joms netrūks. Pasyvumas ir ramus stebėjimas šiame etape bus labai naudingas.

Tik neišspręstos asmeninio gyvenimo problemos gali nuvesti į visišką aklavietę. Todėl Žuvims patartina apmąstyti savo santykius su artimu žmogumi ir kylančius konfliktus spręsti ramių pokalbių būdu. Nuoširdumas ir tolerancija padės ne tik išsaugoti, bet ir sustiprinti ryšį su antrąja puse.

2022 04 01 11:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt