pirmadienis, liepos 13 d.
Patvirtinta: vyrai žmonas renkasi pagal protą
tiesa.com

Profesorius Davidas Bainbridge‘as teigia, kad protingos moterys yra labiau geidžiamos vyrų, nei išvaizdžios, nes tikėtina, kad jos bus geresnės motinos, - rašė portalas mirror.co.uk.

Kembridžo evoliucijos biologijos profesorius Davidas Bainbridge‘as sako, kad vyrai būsimą žmoną renkasi pagal protą, o ne krūtinės dydį. Yra didesnė tikimybė, kad protingos moterys bus geros motinos. Taip pat labiau tikėtina, kad ji buvo auginta išsilavinusių tėvų, buvo geriau prižiūrėta ir maitinta, tad tikėtina yra sveikesnė.

D. Bainbridge‘as sakė, kad vyrams rūpi simetriški veido bruožai, o tai reiškia, kad potenciali partnerė yra jauna, sveika ir turi gerus genus. Būtent dėl šios priežasties profesorius sako, kad vyrams retai rūpi moterų krūtinės dydis, nes jos retai kada būna simetriškos. Kas liečia kojas, svarbiausia, kad jos būtų tiesios, nes netolygumas simbolizuoja galimas ligas.

„Krūtų dydis nėra svarbus. Tiesa pasakius, didesnė krūtinė yra linkusi būti netolygi, o vyrams patinka simetriškumas. Kuo didesnė krūtinė, tuo moteris atrodo senesnė, o vyrai vertina jaunystę. Vyrai taip pat neieško ilgakojų, svarbiausia, kad kojos būtų tiesios, tai simbolizuoja gerą sveikatą. Pagrindinis dalykas, kurio ieško vyrai – protas. Įvairios apklausos, tyrimai, jau ne kartą įrodė, kad protas yra pirmoje vietoje. Tai reiškia, kad moteris sugebės rūpintis jo vaikais ir, kad jos tėvai turbūt irgi buvo protingi ir ji buvo tinkamai auginta. Vyrai taip pat ieško simetrijos partnerės kūne ir veide, kas reiškia gerus ir sveikus genus.“, - teigė D. Bainbridge‘as.

Tačiau, vyrai mėgsta moteris, kurios turi apvalamus ir kurių figūra yra proporcinga – didesnė krūtinė ir klubai, o liemuo plonas. Šiek tiek apvalesni klubai ir šlaunys simbolizuoja, kad moteris bus pajėgi išnešioti kūdikį.

2015 09 14 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt