ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Pavelas Globa atskleidė, kurie Zodiako ženklai gegužę susidurs su sunkumais
Alfa.lt

Garsus astrologas Pavelas Globa pranešė, kad 4 Zodiako ženklai paskutinį pavasario mėnesį susidurs su sunkumais. Jie turėtų pasisaugoti!

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Balandžio pabaiga šio ženklo atstovams sukels gyvenimo sunkumų asmeninių santykių srityje. Tačiau visa tai lengva išspręsti. Liūtui ir jų gyvenimo partneriui tiesiog reikia kalbėtis apie kylančias problemas. Todėl gegužė turėtų būti skirta šeimai ir artimiesiems.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mėnesio pabaigoje šio ženklo atstovus įveiks bloga linkintys žmonės. Astrologas rekomenduoja visą laisvą laiką skirti darbui, ypač nuo gegužės 19 iki 25 dienos. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas darbo dokumentų įforminimui ir sutarčių pasirašymui.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, susiduria su asmeninės ir profesinės srities problemomis. Astrologas įsitikinęs, kad šiuos sunkumus reikia išspręsti ramiai, nesiveliant į kivirčus. Priešpaskutinę mėnesio savaitę reikia praleisti su šeima. Tai padės pagerinti jūsų santykius su mylimu žmogumi.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šis laikotarpis sunaikins kai kuriuos šio Zodiako ženklo atstovų planus. Tačiau visas problemas galima išspręsti labai greitai. Be to, Vandenis turėtų vengti konfliktinių situacijų, kad nepasidarytų sau naujų priešų. 

2021 05 01 19:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt