antradienis, balandžio 7 d.
Penio didinimas – per daug pavojinga intervencija
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Jei vyrui atrodo, kad jo penis per trumpas, gali jį pasididinti. Bet britų ekspertai ragina neskubėti. Jie įspėja, kad tokios intervencijos gali turėti sunkių komplikacijų.

Britų mokslininkai atliko tyrimus, kad galėtų nustatyti, ko verti įvairūs operaciniai ir neoperaciniai korekcijos metodai. Dažniausiai naudojamos injekcijos: penis pripildomas specialaus skysčio.

Neretai atliekamos ir chirurginės operacijos – chirurgas ištraukia į išorę penio dalį, kuri buvo viduje, šitaip jį pailgindamas.

Mokslininkai išanalizavo 17 tyrimų duomenis. Juose dalyvavo iš viso 1192 vyrai iš įvairių šalių. Rezultatas: penio pailginimas neveiksmingas ir net rizikingas.

„Apskritai gydymo rezultatai buvo blogi, o pasitenkinimas – menkas“, – pranešė mokslininkai, vadovaujami urologo Gordono Muiro iš Karališkosios kolegijos ligoninės Londone.

Anot tyrėjų, daugeliu atvejų po intervencijų būdavo sunkių komplikacijų. Erektilinė disfunkcija, deformacijos ir penio sutrumpėjimas nebuvo retenybė. Dauguma vyrų po to ilgą laiką jautė organo nutirpimą.

Mokslininkai nerado jokio įrodymo, kad tokie metodai tikrai nulėmė penio padidėjimą. Be to, po nevykusios penio didinimo operacijos dauguma pacientų patyrė fizinių ir psichinių traumų, praneša mokslininkai.

2019 06 01 18:00
Spausdinti