penktadienis, rugsėjo 25 d.
Penki neištikimybės ženklai
tiesa.com

Kad mylimasis susirado kitą moterį, pastebi toli gražu ne visos. Tiesiog labai sunku patikėti, kad tas, kuris prisiekė mylėti amžinai, staiga susižavėjo kita. Tačiau pasikeitęs vyro elgesys išduoda, kad jo keliai dažnai suka į kairę.

1. Jis dingsta be priežasties
Kiekvienam iš mūsų kartais norisi pabūti vienumoje. Tačiau jeigu jūsų vyras staiga dingsta iš namų keletui valandų ir šiam savo poelgiui neranda įtikinamo pasiaiškinimo, – tai pirmasis ženklas, kad kažkas negerai. Turėtumėte susirūpinti, jei anksčiau visas jo laisvalaikis prabėgdavo namuose ar darbo kabinete. Labai populiarus pasiteisinimas netikėtam dingimui be priežasties – viršvalandžiai darbe. Tad jei vyras staiga pradėjo dirbti, tačiau papildomos darbo valandos neatsispindi uždirbamų pinigų kiekyje, vertėtų susimąstyti. Pagundos išdavystėms ir naujiems meilės romanams neretai kyla iš karto po darbo.
 
2. Paslaptingi telefono skambučiai
Ar pastebėjote, kad vyras dažnai šnibžda kalbėdamas telefonu ir sulaukia keistų skambučių netgi naktimis? Ar jis nenori atsakyti į kai kuriuos skambučius ir paprasčiausiai juos atmeta tardamas: „Brangioji, tai visiškai nesvarbu“? Ar dažnai pasitaiko, kad, jums atsiliepus namų telefonu, paslaptingas asmuo padeda ragelį, nieko nepasakęs? Jei bent į kelis klausimus atsakėte teigiamai, tikėtina, kad kitame linijos gale ir yra jūsų vyro aistros objektas.
 
3. Perdėtas rūpestis išvaizda
Jūsų gyvenimo partneris netikėtai pradėjo rūpintis savo išvaizda ir senus, susidėvėjusius džinsus bei plačius marškinėlius su mėgstamiausios muzikos grupės atvaizdu pakeitė elegantiškomis kelnėmis ir kokybiškais marškiniais. Akivaizdu, kad jis nori kažką sužavėti savo nepriekaištinga išvaizda. Ir beveik nekyla abejonių, kad tai ne jo darbdavys, o žavi bendradarbė.
 
4. Jūsų santykiai atšalo
Jo elgesio pokytis taip pat gali reikšti neištikimybę. Ar pradėjote dažniau pyktis dėl, atrodytų, nesvarbių dalykų? Galbūt tarpusavio santykiai tapo įtempti? Ar pastebėjote, kad vyras tarsi jaučiasi prieš jus kaltas? Jis tyčia stengiasi sukelti konfliktą ir pasinaudojęs padėtimi išeiti iš namų? Jo nebedomina intymūs santykiai su jumis?
Jei sutuoktinio elgesys staiga pasikeitė be jokios pateisinamos priežasties, gali būti, kad jis turi meilužę. Tačiau patariame nedaryti skubotų išvadų. Tikėtina, kad vyrą kankina ir kitos bėdos, pavyzdžiui, nuovargis, nesutarimai darbe, kurių jis nedrįsta ar nenori aptarti su jumis.
 
5. Daiktiniai įrodymai
Patys akivaizdžiausi ženklai, patvirtinantys kitos moters egzistavimą jo gyvenime:
lūpų dažų žymės ant jo marškinių apykaklės (jei esate tikra, kad tai ne jūsų „darbas“);
nepažįstamas moteriškas aromatas, dvelkiantis nuo jo drabužių;
ilgi šviesūs plaukai, prilipę prie jo kostiumo (jeigu jūsų plaukai yra trumpi ir tamsūs);
ant nosinaitės užrašytas nepažįstamas telefono numeris, rastas jo švarko kišenėje;
nagų žymės ir įbrėžimai nugaros ir kaklo srityje, kurių tikrai nepadarėte jūs pati;
jis nusipirko prezervatyvų, nors jūs geriate kontraceptines tabletes arba išvis nesisaugote;
jūs radote svetimą moterišką apatinį trikotažą namuose arba mašinoje; ir pan...
Vis dėlto prisiminkite, kad niekada negalite visiškai pasikliauti šiais ženklais ir būti tikra dėl savo vyro neištikimybės. Jei jau kilo įtarimų, geriau atvirai pasikalbėkite su savo partneriu – tai greičiausias kelias išspręsti painų rebusą.
 

2010 04 20 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt