šeštadienis, balandžio 10 d.
Penkios lovoje jausmingiausios moterys pagal Zodiako ženklą
Alfa.lt

Šamanė Kazhetta Akhmetzhanova sudarė lovoje jausmingiausių moterų pagal Zodiako ženklą Top 5.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nedaugelis vyrų sugeba atsispirti Liūtės kerams. Tačiau šios moterys yra per daug šaltakraujiškos ir išlaikančios pusiausvyrą, kad be proto atsiduotų aistrai su kiekvienu sutiktuoju. Net emocijų proveržyje jos išlieka praktiškos ir reiklios. Santykiuose su moterimi Liūte daug kas priklauso nuo jos partnerio.

Jei jam pavyks paliesti šios reiklios Liūtės stygas, ji gali lovoje išvaryti iš proto. Ir nepamirškite, kad, būdama nepaprastai gera ir atsipalaidavusi, ji norės išgirsti keletą komplimentų. Kitu atveju galite nebeturėti antros galimybės mėgautis jos draugija.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio ženklo vyrai ir moterys turi didelį seksualinį potencialą. Visi manevrai, kurie paprastai vyksta prieš patį suartėjimą, jiems yra savotiška įdomi pramoga. Skorpionui svarbiausia procesas, o ne rezultatas. Taip, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai yra nepasotinami ir energingi, tačiau šiurkštus greitas seksas nėra tas, ko jie norėtų.

Jie tiesiog mėgaujasi kiekviena intymumo akimirka. Jei sapnuojate seksualiai išlaisvintą, karštą, jausmingą ir nenuilstančią partnerę, Skorpiono moteris yra jūsų svajonė. Jos taip mėgsta seksą, kad tai tampa neatsiejama jų gyvenimo dalimi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovai yra labai seksualiai aktyvūs. Kad ir kaip būtų karšta, jie niekada nepamiršta apie save, savo pasitenkinimą ir malonumą. Jų gyvenime yra daug daugiau fizinių santykių nei emocinių. Kalbant apie seksą, jie retai būna pasiaukojantys ir pirmiausia rūpinasi savo poreikiais. Tuo pačiu metu Avino moterys visada stengiasi, kad jų santykiai su partneriu būtų kuo idealesni, net jei tam yra skirta tik viena naktis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo moterims pavyksta sujungti erotiką su drovumu. Jų elgesys lovoje dažnai priklauso nuo jų partnerių. Jei partneris yra per grubus, vargu ar jie abu prisimins savo seksą kaip kažką išskirtinio. Tačiau būdamos su dėmesingu ir jausmingu partneriu jos visiškai atsiveria ir yra pasirengusios įgyvendinti bet kokią fantaziją. Tiesiog nepamirškite, kad turite būti kantrūs. Vėžio moterys nėra taip lengvai sugundomos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovams seksas yra viena iš savęs įtvirtinimo priemonių. Jei jiems nesiseka kitose jų gyvenimo srityse, jie naudosis seksu, kad kompensuotų nesaugumo jausmą. Bet tai neturi neigiamos įtakos sekso su Jaučio moterimi kokybei. Jos nevengia įgyvendinti jūsų fantazijų. Tiesą sakant, jos netgi pasiūlys savo scenarijų ir eksperimentuos su džiaugsmu. Jos užsiima seksu atviru protu ir širdimi, visada tikėdamosi, kad laikas, praleistas kartu, bus fantastiškas. 

2021 03 04 11:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt