ketvirtadienis, sausio 20 d.
Penkios neprieinamiausios moterys pagal Zodiako ženklą
tiesa.com
Unsplash.com
Neprieinama

Astrologai sudarė Zodiako ženklų su kurių atstovėmis sunkiausia užmegzti romantiškus santykius, reitingą. Jos yra neprieinamos!

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovės yra labai ambicingos. Kad įgyvendintų savo ambicijas, jos pasiruošusios užgožti draugus ir potencialius partnerius. Tačiau jas galima suprasti: šios moterys padarys viską, kas įmanoma, kad jų šeimai ateityje nieko netrūktų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Rasti bendrą kalbą su Mergele gana sunku dėl kai kurių jos charakterio savybių. Vienos šio Zodiako ženklo atstovės yra pernelyg atsargios, kitos neprisileidžia džentelmeno, kol nėra įsitikinusios jo rimtais ketinimais. Joms sunku iš karto atsiverti naujam žmogui, todėl šių santykių nereikėtų skubinti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovės yra labai emocingos prigimties. Jų problema ta, kad jos sukaupia per daug energijos savyje. Dėl to kyla sunkumų bendraujant su kitais žmonėmis. Galbūt jos norėtų pasakyti ką nors gero, bet staiga atsitiko nedidelė bėda, ir nebeįmanoma sustabdyti negatyvo srauto. Vyrai bijo užmegzti atvirą dialogą su tokiomis moterimis, todėl dažnai pasitenkina platoniška meile.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovės neįtikėtinai lengvai randa bendrą kalbą su kitais. Tačiau tuo pat metu prieiti prie jų širdžių yra labai sunku. Jaučio ženklo moterys nemėgsta netikėtumų ir pokyčių. Dėl jų užsispyrimo vyrai tiesiog pasiduoda, bet jeigu jie išliktų atkaklūs, tai galėtų susikurti tvirtą šeimą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo moterys yra aistringos ir ambicingos. Jos nebijo pasakyti tiesos į akis ir dažnai dėl to kyla konfliktai. Potencialiems partneriams sunku suprasti, kokias emocijas išgyvena šios moterys ir ko iš jų tikėtis ateityje, todėl mieliau myli jas per atstumą.

Zinoti.lt

2021 12 26 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt