trečiadienis, spalio 20 d.
Penkios Zodiako ženklų poros, kurių santuokos būna tvirčiausios
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Tvirta santuoka

Kasdien tuokiasi tūkstančiai žmonių ir tikisi gyventi drauge daugybę metų. Deja, tik kai kurios poros būna laimingos kartu. Astrologai gali iš anksto pasakyti, kam pasiseks.

 V vieta. Liūtas ir Dvyniai

Ši pora gali įveikti bet kokius sunkumus ir visada bus kartu. Liūtui svarbu, kad būtų giriamas, o Dvyniai gali lengvai tai daryti. Jiedu nesunkiai randa bendrą kalbą. Svarbiausia, Liūtas visada bus Dvyniams pavyzdys, todėl teigiamai paveiks jų karjerą.

IV vieta. Vandenis ir Avinas

Ši pora – vienas vienetas. Ji aplinkiniams bus abipusės meilės etalonas. Jų jausmai tęsis ilgai, nes jie puikiai papildo vienas kitą. Vandenio švelnumas ir Avino užsispyrimas padės šiai sąjungai judėti į priekį ir siekti sėmės visose gyvenimo sferose.

III vieta. Jautis ir Vėžys

Šie ženklai iš tikrųjų sutverti vienas kitam. Jie sudaro idealią porą, kuri kelia pavydą aplinkiniams. Vėžys nemoka šokti pagal kitų dūdelę, o Jautis to ir nereikalauja, jam viskas santykiuose patinka. Tai harmoninga ir stipri pora.

II vieta. Mergelė ir Skorpionas

Šie Zodiako ženklai yra labai emocingi. Jiems santykiuose svarbiausia aistra ir visiškas atsidavimas. Jie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, todėl jiems visada įdomu drauge. Partneriai stipriai traukia vienas kitą, todėl jų ryšys bus tvirtas.

I vieta. Ožiaragis ir Žuvys

Sunku surasti stipresnę meilę už Ožiaragio ir Žuvų. Šie Zodiako ženklai labai vertina šeimą ir būna ištikimi sutuoktiniai. Pasirinkę vienas kitą, jie žengia kartu iki gyvenimo pabaigos. Jų santykiuose neatsiranda vietos išdavystėms, neištikimybei, pavydui, melui, skandalams. Jie pasitiki, myli ir gerbia vienas kitą. Tai yra svarbiausia.

2021 07 25 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt