antradienis, balandžio 20 d.
Per gydytojų aplaidumą nuo meningito mirė kūdikis
tiesa.com

Amber Rafferty su mama Varonica į artimiausios ligoninės priimamąjį atvyko po to, kai moteris sunerimo dukters būkle. Vos dviejų mėnesių mergaitė buvo irzli, o jos viduriai – užkietėję.

Gydytojams patikrinus kūdikį, jie pranešė, kad mergaitei nieko blogo nėra ir jai nėra būtina ligoninėje likti nakčiai. Mamą apėmė palengvėjimas. Ji su dukrele grįžo namo, tačiau vos po kelių valandų Amber mirė. Mirties priežastis – meningitas.

Veronica su vyru Scottu nusprendė iškelti ieškinį ligoninei ir apkaltino jos darbuotojus aplaidumu, teigdami, kad Amber, gimusi 27-ą nėštumo savaitę, nebuvo tinkamai gydoma.

Kai atvyko į ligoninę, gydytojai šeimai pasakė, kad Amber paprasčiausiai užkietėjo viduriai, kai iš tikrųjų mergaitės gyvybė po truputį blėso.

„Ji sirgo meningitu. Pastarasis buvo dar ankstyvose stadijose, tačiau gydytojai to nematė ir net nelaikė dukters per naktį ligoninėje. Jei būtų pasielgta kitaip, galbūt mūsų dukra šiandien būtų gyva“, - pasakojo Scottas.

Kitą dieną, pamatę, kad Amber guli be gyvybės ženklų, Scottas ir Veronica ėmė klykti iš siaubo. Atvykusi greitoji pagalba dar bandė mergaitę gaivinti, suleido jai didelę dozę antibiotikų, tačiau Amber širdis buvo per silpna.

Dukters netekusi motina teigė, kad vizito ligoninėje metu medicinos darbuotoja pasakė, jog Amber širdies ritmas gerokai padažnėjęs. Ji taip pat pastebėjo ant krūtinės nedidelį taškelį, tačiau nusprendė jo nepatikrinti.

„Nesu gydytoja, tačiau jei man kas nors būtų pasakęs, kad dukrai kažkokia infekcija, tikrai būčiau paprašiusi atlikti tyrimus. Nežinojau to, kol nebuvo per vėlu“, - Metro.co.uk sakė Veronica.

2018 12 11 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt