ketvirtadienis, liepos 9 d.
Peterborough’o gydytojui – kaltinimai dėl pacientų mirčių
tiesa.com

Rimtų kaltinimų sulaukė Peterborough’o miesto ligoninės gydytojas, manoma, kad jis specialiai ėmėsi veiksmų, dėl kurių mirė mažiausiai du pacientai.

Galimai netinkami anesteziologo-konsultanto Andy Gregg’o veiksmai teisėsaugai tapo žinomi po to, kai tyrimą dėl 48 metų medicinos specialisto darbo pradėjo ligoninės vadovybė.

Jai įtarimų sukėlė kelios pacientų mirtys ligoninėje po to, kai ligoniai buvo perduoti šio mediko globon. 2016 metais leukemija sergantis 41 metų vyras mirė praėjus porai valandų po to, kai A. Gregg’as suleido jam padidintas dozes raminamųjų ir nuskausminamųjų vaistų.

Dar vienas pacientas ligoninėje mirė 2013 metais – po širdies smūgio čia patekęs vyras taip pat mirė tuomet, kai buvo patikėtas A. Gregg’o priežiūrai. Nustatyta, jog medikas ir šiam ligoniui suleido raminamųjų.

2017 metais policija gavo žinių, kad ligoninę valdantis fondas pradėjo dar 5 tyrimus dėl netinkamo A. Gregg’o darbo.

Šių metų kovo viduryje medikas buvo sulaikytas ir sulaukė įtarimų dėl didžiulio aplaidumo, kuris lėmė žmogaus mirtis – teigta, jog jis „pagreitino pacientų mirtį“, tačiau anesteziologas tai griežtai neigė.

Pirmadienį paskelbta, kad A. Gregg’ui kaltinimai panaikinti, tačiau jo veiklą toliau tiria generalinė medicinos taryba. Kol vyksta tyrimas, šis atvejis nekomentuojamas, o medikui uždrausta dirbti.

A. Gregg’as miesto ligoninėje dirbo nuo 2003 metų.

2018 06 12 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt