šeštadienis, birželio 6 d.
Po gimdos operacijos neteko ir kitos kūno dalies
tiesa.com

Nenustebkite, jei atvykę į ligoninę Jungtinėje Karalystėje darytis operacijos vienoje vietoje, staiga neteksite... dantų.

Tokia nemaloni situacija nutiko 47-erių metų Clare Jones, kuri į ligoninę atvyko darytis histerektomijos – gimdos šalinimo – operacijos. Tačiau, kaip pranešė express.co.uk, moters nelaimei po operacijos ji pabudo su žiojėjančia skyle burnoje ir kraujuojančiomis dantenomis.

Prieš guldama ant operacinio stalo moteris užpildė formą, patvirtinančią, jog ji turi vieno danties protezą. Prieš gimdos pašalinimo operaciją Karališkoje Stoke‘o universitetinėje ligoninėje (angl. Royal Stoke University Hospital) moteris jį turėjo išsiimti. Tačiau nubudusi po operacijos, per kurią jai turėjo būti pašalinta gimda, ji nustebo sužinojusi, jog ir kiti du viršutiniai jos dantys buvo pašalinti tuo metu, kai moteris buvo operuojama.

Ligoninės personalas niekaip negalėjo paaiškinti, kas nutiko per operaciją, o nukentėjusiajai buvo pranešta, jog įvykio tyrimas užtruks du mėnesius.

„Medicinos slaugytoja manęs tris kartus klausė ir aš pasirašiau formą, jog turiu danties protezą. Ji matė, kaip aš jį išsiėmiau ir pati įdėjo protezą į lėkštelę, po to į rankinę, tuo metu, kai aš vaikščiojau palatoje po operacijos. Bet man niekas nieko nesakė dėl kitų išrautų dantų,“ - teigė pasipiktinusi moteris.

Po įvykio niekas nesugebėjo nukentėjusiajai paaiškinti, kur ir kodėl dingo jos dantys.

„Jie pašalino dantis turbūt dėl to, kad operacijos metu man reikėjo įstatyti kvėpavimo vamzdelį. Bet man jie šito nepasakė. Jei gydytojai būtų pripažinę ir atsiprašę už tai, ką padarė ir pažadėję sutvarkyti mano dantis, nebūčiau šitaip supykusi,“ - teigė dviejų vaikų motina.

Dėl skylės burnoje moteris visiškai prarado pasitikėjimą savimi.

„Nebesišypsau, nes mano burnoje milžiniška skylė, be to negaliu sau leisti dantų korekcinės operacijos ir tai mane gąsdina, laukiu, kol vis tai išsispręs,“ – skundėsi gydytojų savivalės auka.

Ligoninės vyriausioji slaugytoja Liza Rix patikino, jog ištyrus įvykio aplinkybes, bus atsižvelgta į pacientės skundą.

2015 07 31 09:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt