antradienis, rugsėjo 27 d.
Polinkis į savigraužą: kuriems Zodiako ženklams jis būdingas?
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savigrauža

Jei žmogus moka pripažinti savo klaidas, padaryti tam tikras išvadas iš nesėkmių, tai laikoma gera savybe. Žinoma, kol jis neperlenkia lazdos ir neužsiima savigrauža.

Toks individas pradeda nuolat save kritikuoti, kaltinti, kad jis nieko nemoka, nieko nesugeba padaryti pat,s be kitų pagalbos. Tokie kaltinimai nėra visai teisingi. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai nuo kritiško požiūrio į save sugeba pereiti prie „savęs plakimo“.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai niekada nepasitiki savo jėgomis ir galimybėmis. Dėl bet kokios nesėkmės Jautis susinervina. Jis prisiima visą atsakomybę už tai, kad ne viskas klostėsi pagal planą.

Jis niekada neįtrauks kitų į savo problemas, o tai yra gerai. Tačiau kartais Jaučio elgesys nustoja būti racionalus: jis pradeda dėl visko kaltinti save, priekaištauja sau net už tai, kas nuo jo niekaip nepriklauso.

Taip yra dėl Jaučio reiklumo sau ir atlaidumo kitiems.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Zodiako ženklo atstovai niekada nesugebės sau įtikti ir būti visiškai patenkinti savimi. Vėžys linkę daug mąstyti, gilintis ir daryti vis naujas išvadas. Šio ženklo atstovai nesėkmes pakelia sunkiai.

Vėžiui atrodo, kad bet kokia nesėkmė yra pasaulio pabaiga. Jos priežasties jis ieškos savyje, neprisileis net minties, kad tai gali būti susiklosčiusių aplinkybių rezultatas.

Vėžys tikrai suras savo veiksmuose klaidą, priekaištaus sau dėl to, pamiršdamas apie tai, kad neįmanoma visko padaryti tobulai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jautrios Žuvys yra labai emocingos, skausmingai reaguoja į bet kokią klaidą, į bet kokią nesėkmę savo gyvenime. Jos ilgai jaudinasi net dėl ​​smulkmenų.

Žuvy padarys tokią išvadą, kad jos pačios dėl visko kaltos, kad joms reikia keistis. Jos negali blaiviai ir objektyviai įvertinti savęs, savo elgesio.

Tik objektyvus įvertinimas iš šalies gali jas sugrąžinti į realybę nors trumpam laikui.

Savigrauža prie nieko gero nepriveda. Žmogus, kuris su tuo susiduria, turi prisiminti, kad jo mintys jam gadina nuotaiką ir sukelia nepasitenkinimą.. Ir visa tai neigiamai veikia psichologinę sveikatą.

2022 08 20 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt