antradienis, liepos 5 d.
Porų suderinamumas pagal Zodiako ženklus
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Pora

Ar du mylintys vienas kitą žmonės galės sugyventi kartu, ar jų charakteriai suderinami, galima sužinoti iš horoskopo. Kurios Zodiako ženklų poros gali gyventi ilgai ir darniai kartu?

VĖŽYS ir JAUTIS

Šie du Zodiako ženklai turėtų būti kartu. Gana tylus, protingas ir užsispyręs Jautis gali nesunkiai nuraminti jausmingą ir nepastovaus būdo Vėžį. Be to, jų sąjunga yra gana aistringa. Jų suderinamumas siekia 100 procentų.

AVINAS ir VANDENIS

Būdami kartu, jiems nėra nuobodu, nes jiems tiesiog patinka bendrauti vienam su kitu. Todėl tokios poros sąjunga trunka labai ilgai. Jie abu stengiasi maksimaliai išvengti įvairių kivirčų ir nesusipratimų. Jų suderinamumas yra 93 proc.

DVYNIAI ir OŽIARAGIS

Jie jaučia ir supranta vienas kitą per atstumą, todėl jiems net nereikia nieko sakyti. Jau nuo pirmo susitikimo jiems atrodo, kad jiedu pažįstami nuo neatmenamų laikų, o kartu galės praleisti visą likusį gyvenimą. Jų suderinamumas siekia 97 proc.

LIŪTAS ir ŠAULYS

Abu Zodiako ženklai sugeba gyventi visavertį gyvenimą , būtent tai ir palaiko jų sąjungą. Jų bendrame gyvenime vyrauja toks supratimas ir pasitikėjimas, kokį kitoms poroms pasiekti gana sunku. Jų suderinamumas yra 100 procentų.

VĖŽYS ir ŽUVYS

Tai yra gana romantiška pora. Tokiuose santykiuose žmonės vienas kitą supranta ir jaučia, gali skirti laisvo laiko partneriui, kad jis galėtų pabūti vienas. Vėžys – gana karštakošis ir nepastovus Zodiako ženklas, o Žuvys – taikios, ramios, švelnios, todėl sugeba priimti savo partnerį tokį, koks jis yra. Jų suderinamumas yra 90 proc.

MERGELĖ ir JAUTIS

Tarp šių Zodiako ženklų atstovų kivirčų beveik nekyla. Nes jie renkasi santarvę, atsižvelgia vienas į kitą, vertina ramybę ir tylą. Jų suderinamumas yra 92 proc.

SVARSTYKLĖS ir DVYNIAI

Šių Zodiako ženklų santykiai išauga iš stiprios ir geros draugystės. Jie yra gana geri pašnekovai ir bendražygiai, kurie visada atidžiai išklausys ir ateis vienas kitam į pagalbą. Jų suderinamumas yra 94 proc.

ŠAULYS ir AVINAS

Fantazijos ir noras mokytis , patirti naujų pojūčių, atrasti nežinomų dalykų– štai kas traukia šiuos du Zodiako ženklus. Įvairių kelionių ir pramogų metu jie visada palaiko vienas kitą. Ir viską stengiasi daryti drauge. Jų suderinamumas yra 91 proc.

VĖŽYS ir SKORPIONAS

Jie turi išmokti suprasti vienas kitą ir priprasti prie nuotaikų kaitos, tada skambių skandalų tarp jų nebekils, jie galės gyventi santarvėje,. Jų meilės kibirkštis neišblės ir po ilgo laiko. Jų suderinamumas yra 89 proc.

JAUTIS ir OŽIARAGIS

Savo santykius ir bendrą šeimos gyvenimą jie kuria namuose. Jų santykių gerovės garantas – sutvarkyta buitis ir intymumas.. Jų suderinamumas siekia 90 procentų.

VANDENIS ir DVYNIAI

Abu partneriai vienas kitą puikiai pažįsta ir vis tiek nepraranda meilės įkarščio. Šie Zodiako ženklai gana daug laiko skiria savo pomėgiams ir asmeniniam vystymuisi, todėl visada turi ką naujo papasakoti, nesuvulgarėja ir nenustoja žavėti vienas kito savo intelektu, pasiekimais ir kūrybine išmone. Jų suderinamumas yra 96 ​​procentai.

2022 04 19 10:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt