antradienis, rugpjūčio 9 d.
Prasčiausi partneriai pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Nepatikimas partneris

Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai gali būti ir geri, ir blogi partneriai, tačiau astrologai tvirtina, kad vieni jų būna labiau už kitus linkę atsiduoti šeimai, o kiti pagal savo charakterį nesutverti laimingam santuokiniam gyvenimui.

Kai kuriose Rytų šalyse įprasta iš anksto tikrinti jaunavedžių suderinamumą pagal horoskopus, kad padidėtų sėkmingos santuokos tikimybė ir būtų galima išvengti nelaimingo ryšio.

Šie penki Zodiako ženklai, anot astrologų, iš prigimties nėra šeimyniški, todėl neverta tikėtis, kad jie taps gerais vyrais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio ženklo atstovai yra pernelyg lengvabūdiški, todėl santuokos su jais negalima laikyti idealia. Moteriai tenka susitaikyti su tuo, kad anksčiau ar vėliau ji atsidurs antroje Dvynių prioritetų sąrašo vietoje. Pirmą vietą pagal svarbumą užims darbas, hobis arba kita moteris.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas – vienas patraukliausių vyrų pagal Zodiako ženklą. Jį lengva įsimylėti, bet į vyrus jis netinka. Iš šio ženklo atstovų šeimoje neretai atsiranda tironai ir manipuliatoriai. Deja, iš anksto sužinoti, kuo konkrečiai virs Liūtas namuose, labai sunku. Teks veikti aklai, pasikliaunant viltimi.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis – uždaras tipas. Vyras, prie kurio negalima prisiliesti. Jo užsisklendimas savyje po vestuvių niekur nedingsta. Dažnai pasitaiko taip, kad moteris, gyvenanti šalia jo kelerius metus ar net dešimtmečius, taip ir nepažįsta jo tikrojo charakterio. Reikia pripažinti, kad svetimas paslaptis Ožiaragis tikrai moka saugoti, bet savo asmeninių paslapčių jis niekada neatskleis net artimiausiam žmogui.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – tipiškas pavyduolis, savanaudis ir manipuliatorius. Su juo gera draugauti, bendrauti ir juo labiau dirbti. Tačiau vyro vaidmuo jam tinka nebent atsakomybės atžvilgiu, bet ir čia ne viskas sklandu, nes Vandenis labai linkęs į neištikimybę.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo vyrai – nepaprastai subtilios, jautrios sielos žmonės, kad ir kaip smarkiai jie stengtųsi tai nuslėpti. Jiems reikia nuolat patvirtinti savo savivertę, todėl po kurio laiko jie tampa neištikimi. Žuvys per daug myli save ir per didelės egoistės, o tai neigiamai atsiliepia sutuoktinių santykiams.

Meilė gali sugriauti neigiamas nuostatas. Jų gali būti nedaug, bet jos būna tvirtai įleidusios šaknis sąmonėje. Prireikia didelių pastangų, kad jų atsikratytume. Stenkitės mąstyti pozityviai ir neversti savo antrosios pusės jaudintis dėl mažmožių.

2022 07 11 10:16
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt