trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Prisijaukinkite vėjo muziką
tiesa.com

Kiniški vėjo varpeliai – itin madingas modernaus dekoro elementas, nors iš tikrųjų šie daiktai turi labai gilią istoriją.

Kad namuose viskas būtų gerai

Fengšui meistrai vėjo varpelius naudojo ir tebenaudoja namų ar patalpos energetikai normalizuoti ir harmonizuoti, negatyvui išsklaidyti. Jeigu varpelius tinkamai pasirinksime ir tinkamoje vietoje pakabinsite, energetinis laukas toje vietoje išsivalys – vadinasi, pagerės ir bendra namų atmosfera.

Tiesa, yra keli „bet“: vėjo varpeliai turi būti tinkamai pagaminti, parinkti ir pakabinti.

Tai kokie jie privalo būti?

Vamzdeliai turėtų būti tuščiaviduriai – būtent ten, jei tikėtume fengšui filosofija, patenka energija ir ten ji transformuojasi. Antraip turėsite paprastą kabantį papuošalą, ir tiek.

Vamzdeliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų – medžio (tinkamiausias bambukas), metalo (plieno, aliuminio, vario arba, jei galite sau leisti, sidabro ar aukso), porceliano (dažniau būna, žinoma, keramika).

Jeigu vėjo varpeliai turėtų gelbėti nuo neigiamos energijos poveikio, juos reikėtų rinktis tokius:

▪ rytinei ir pietrytinei namų pusei – metalinius,

▪ šiaurės rytų ir pietvakarinei – medinius,

▪ šiaurinei – keraminius,

Dar vienas svarbus vėjo varpelių pasirinkimo aspektas yra vamzdelių skaičius. Tam, kad saugotų nuo blogos energijos, jų turėtų būti penki.

Jeigu norite tam tikrose būsto vietose suaktyvinti energiją ir pagerinti veiklos, kuria ten užsiimate, rezultatus, vėjo varpelius derėtų rinktis kiek kitaip:

▪ rytinėje namų dalyje – medinius su trimis vamzdeliais,

▪ pietrytinėje – medinius su keturiais vamzdeliais,

▪ pietvakarinėje – keraminius su dviem vamzdeliais,

▪ vakarinėje – metalinius su septyniais vamzdeliais,

▪ šiaurės vakarinėje namų dalyje – metalinius su šešiais vamzdeliais.

Varpelių galia

Kinų tradicijose či – geroji energija, ateinanti į namus kartu su jo svečiais ir pasklindanti po visus kambarius. Teigiama, kad po namus ši energija „vaikšto“ taip pat, kaip žmogus – vengia eiti ten, kur tamsu ir nejauku, mieliau renkasi šviesą ir ryškias spalvas. Dar daugiau: praktikuojantieji fengšui tiki, esą visa gera namų energija gali „nutekėti“ kanalizacijon, jei nuo namų durų iki tualeto veda tiesus kelias.

▪ Vėjo varpelius būtina kabinti kaip tik tokio koridoriaus – ilgo, tamsaus, siauro – viduryje. Jie išsklaidys gerąją energiją po kambarius, kol ji dar nevirto griaunančiąja.

▪ Jeigu įėjimas į kambarį yra uždarame tamsiame buto kampe, toli nuo kitų durų, vėjo varpelius galima pakabinti tarpduryje – taip ši patalpa gaus daugiau energijos.

▪ Vėjo varpeliai kabinami ant lango, jei už jo yra daug neigiamos energijos objektų – smailių antenų, kitų pastatų kampų, svetimų balkonų, jei horizontą kerta elektros laidai ir pan. Anot fengšui meistrų, blogiausias variantas, jeigu prie jūsų palangės prikabinta svetima palydovinė antena.

▪ Ypač gerai pakabinti vėjo varpelius ant šiaurės vakarinėje būsto dalyje.

Dovana turi būti apgalvota

Vėjo varpeliai – puiki dovana. Tačiau kiekvienam žmogui ji turi būti parinkta individualiai. Tikri meistrai juos renka net pagal asmeninius horoskopus, mat kai kuriems žmonėms metaliniai varpeliai gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Laimė, tokie atvejai labai reti.

Kiniški vėjo varpeliai mieli ir ausims, ir akims, ir sielai. Be to, sustiprinantys viską, kas yra gero namuose. Jei tik galite, būtinai rinkitės juos patys ir būtinai atkreipkite dėmesį į skambesį – jis jums turi būti malonus.

2017 05 07 12:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt