antradienis, liepos 5 d.
Profesinis orientavimas pagal horoskopą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Gyvenimo kelio pasirinkimas

Bene sunkiausias žingsnis, kurį tenka žengti jaunimui, yra profesijos pasirinkimas. Nuo to lemtingo sprendimo priklauso visas tolesnis jauno žmogaus gyvenimas. Todėl nereikia stebėtis, kad daugumai sunkia sekasi išsirinkti savo kelią.

Ką kiekvienam Zodiako ženklui siūlo astrologija?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas – aistringos, impulsyvios prigimties. Įprastas ar sėslus gyvenimas – ne jam. Iš šio Zodiako ženklo atstovų išeina puikūs pardavėjai, dėstytojai, stomatologai, veterinarai, mechanikai, mėsininkai, chirurgai, skulptoriai. Avinas visada stengiasi būti pirmas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Paauglystėje Jautis daug galvoja apie profesijos pasirinkimą ir ilgai negali apsispręsti. Jis svajoja praturtėti. Jaučiui nebaisi rutina, jeigu ji atneša daug pinigų. Šio Zodiako ženklo atstovai puikiai atsiskleidžia tose srityse, kurios susijusios su komfortu namuose. Tai gali būti architektūra, interjeras, statyba, tapyba, muzika. Politika ne jiems.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams patinka nuolatinė įspūdžių, išgyvenimų ir veiklos kaita. Jie sugeba įteigti kitiems bet ką. Dvyniai būna sėkmingi reklamos agentai, vadybininkai, televizijos ir radijo reporteriai; menininkai, žurnalistai, leidėjai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys ilgai laukia, kol likimas pasakys, kokią profesiją pasirinkti. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų seka savo tėvų pėdomis. Jie mėgsta dirbti su vaikais ir gyvūnais. Iš jų išeina geri psichologai, akušeriai, auklės.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas nori kontroliuoti kitus. Iš šio Zodiako ženklo atstovų išeina geri verslininkai, menininkai. Jiems sekasi viskas, kas susiję su intelektualiu darbu. Jie pasikliauna tik savimi. Liūto mėgstama veiklos sfera – politika, kultūra, šou verslas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo žmonės labai rūpestingai renkasi profesiją. Iš jų išeina geri gydytojai, vaistininkai, akušerės, masažuotojos, žolininkės, dietologės, taip pat dizaineriai, skalbėjos, telefonininkai Jie puikiai dirba tokius darbus, kuriems reikia didelio kruopštumo, susikaupimo ir kantrybės., todėl Mergelės ženklo atstovai dažnai vadinami darbščiosiomis bitelėmis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra neryžtingi. Jiems reikia pagalbos renkantis profesiją. Jie puikiai jaučiasi komandoje, visada gerai atlieka jiems pavestą darbą. Mėgstama jų veiklos sritis – mada ir pramogos. Svarstyklių ženklo žmonės gali tapti sumaniais antikvarinių daiktų pardavėjais, teatro vadybininkais, teisininkais, žurnalistais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai tampa puikiais navigatoriais, jūreiviais, kalnakasiais, mechanikais, ekonomistais. Jiems būdingas puikiai subalansuotas protas ir emocijos. Jie gali tapti filosofais ir ieškoti gyvenimo prasmės.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui būdingas novatoriškumas ir komandos dvasia. Šio Zodiako ženklo atstovai gali būti puikūs sportininkai, medžiotojai, virėjai, lenktynininkai, vertėjai, kunigai, visuomenės veikėjai. Bet, deja, tarp jų dažnai pasitaiko sukčių, apgavikų, spekuliantų, kyšininkų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis nebijo sunkaus darbo. Jam nelengva sutarti su kolektyvu, todėl jam labiau prie širdies ne komandinis, o individualus darbas. Šio Zodiako ženklo atstovai būna geri statybininkai, antikvariato specialistai, geografai, agronomai, architektai, matematikai, filosofai, sociologai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis yra komunikabilus, sugeba surasti bendrą kalbą su bet kuo, išklausyti, palaikyti gerus socialinius kontaktus.. Šio Zodiako ženklo atstovai moka suprantamai paaiškinti, įtikinti, argumentuotai išdėstyti savo versiją, todėl iš jų išeina geri mokytojai, advokatai, televizijos laidų vedėjai, režisieriai, psichologai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Svarbiausias Žuvų privalumas yra gerai išvystyta intuicija. Darbe joms reikia savo ritmo. Žuvys turi lakią vaizduotę ir yra kūrybiškos prigimties. Šio Zodiako ženklo atstovai tampa talentingais rašytojais, aktoriais, menininkais, gydytojais, mokytojais, tyrinėtojais, gamtininkais, inžinieriais.

2022 04 11 12:49
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt