pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Puoškime ne tik namus, bet ir dvasią
tiesa.com

Metų sandūra – ypatingas laikas. Metams baigiantis daugelis iš mūsų susimąsto apie praeitus metus, nuveiktus darbus, pasiektus tikslus. Daugelis iš mūsų pradeda galvoti ir apie ateinančius metus, savo svajones, apie tai, ką norėtų pasiekti, nuveikti ateinančiais metais. Šis laikotarpis yra puikus ne tik puošti savo namus, bet ir savo dvasią. Dalinamės gyvenimo išmintimi parengta pagal \"Laiškas, rastas bažnyčioje\".

„Ramiai eikite savo keliu, te netrikdo jūsų išorinis šurmulys. Visada atminkite pasaulį, koks jis gali būti tyloje. Neišduodami savęs, išsaugokite kuo geresnius santykius su kiekvienu sutiktu žmogumi. Švelniai ir aiškiai dėstykite savo tiesą ir girdėkite, ką sako kiti – net tie, kurie nepasižymi ypatingu protu ar išsilavinimu; jie taip pat turi savas istorijas.

Venkite triukšmingų ir agresyvių žmonių; jie gadina nuotaiką. Nelyginkite savęs su niekuo: pasijusite nevykėliais arba išpuiksite. Visuomet atsiras kas nors didingesnis arba menkesnis už jus.

Džiaukitės savo planais taip pat, kaip ir tuo, ką jau nuveikėte. Visada domėkitės savo amatu; kad ir koks kuklus jis būtų, tai – brangakmenis, lyginant su viskuo, ką dar turite.

Veskite reikalus apdairiai – pasaulyje daug apgaulės. Bet neužmerkite akių prieš dorybes; kiti žmonės siekia didžių idealų, ir gyvenime apstu heroizmo.

Būkite savimi. Nežaiskite draugystės, nebūkite ciniški meilėje – palyginus su tuštuma ir nusivylimu, ji tokia amžina, kaip žolė.

Atvira širdimi priimkite tai, ką jums pataria metai, ir su dėkingumu atsisveikinkite su jaunyste.

Grūdinkite savo dvasią – jos gali prireikti ištikus nelaimei. Nekamuokite savęs chimeromis. Dauguma baimių gimsta iš nuovargio ir vienatvės. Laikykitės sveikos disciplinos, tačiau būkite švelnūs sau. Jūs – toks pats Visatos vaikas, kaip medžiai ir žvaigždės: jūs turite teisę čia būti. Ir matote jūs tai ar ne, tačiau pasaulis yra toks, koks jis ir turi būti.

Gyvenkite taikoje su Dievu – jums priimtinu jo pavidalu. Kad ir kuo užsiimtumėt, kad ir apie ką svajotumėt, triukšmingame gyvenimo šurmulyje išsaugokite sielos ramybę. Klasta, rutina, sudaužytos svajonės – pasaulio dalis, o jis vis dėlto yra nuostabus. Būkite jam dėmesingi. Pasistenkite būti laimingi.“

2014 12 29 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt